تجهیزات آبیاری آریا
خانه / قطره چکان / فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای

فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای

فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تعداد بالا به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد.  قطره چکان یورو دریپ برای آبیاری گلدان و درختان می­توان استفاده کرد و بر اساس نیاز آبی هرگیاه می­توان یک یا چند قطره چکان استقاده کرد.

فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای

کاربرد قطره چکان یورودریپ

قطره چکان یورو دریپ به­ صورت کامل در لوله قرار می­گیرد و اگر سوراخی که روی لوله ایجاد می­شود تا قطره چکان در آن قرار بگیرد با­ اندازه استاندارد باشد قطره چکان در قسمت اتصال به لوله هیچ­گونه نشتی نخواهد داشت و گرفتگی نازل­ها در قطره چکان یورو دریپ زیاد نیست. قطره چکان یورو دریپ برای آبیاری گلدان و درختان می­توان استفاده کرد و بر اساس نیاز آبی هرگیاه می­توان یک یا چند قطره چکان استقاده کرد.

فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای

ویژگی های قطره چکان یورودریپ

  • قطره چکان یورودریپ مکانیسمخود شویندگی را داشته و وقتی آب از داخل قطره چکان یورودریپ عبور می کند به صورت متلاطم وآشفته در آمده و این امر باعث از بین رفتن رسوبات داخل قطره چکان یورودریپ می شود.
  • هزینه های نگهداری سیستم آبیاری را تا حد زیادی پایین می آورد.
  •  دارای سیستم جبران فشار است که باعث می شود قطر چکان یورودریپ در محدوده فشار بین نیم تا ۴ بار دبی خروجی ثابتی داشته باشد.
  • یورودریپ به صورت یک طرفه طراحی گردیده و این کار مانع از برگشت آب و خاک میشود.

معرفی قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای:

قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای یکی از محصولات محبوب است که توسط کمپانی مشهور یونانی با چهل سال سابقه ساخته و طراحی شده است.
همچنین جزء برترین دریپر های موجود در بازار است که از عملکرد بی نظیری بهره می برد. این قطره چکان ها از تأییدیه ها و استاندارد های وزارت کشاورزی می باشد و در انواع مختلف عرضه می شود. دریپر و قطره چکان یورو دریپ سری کرونا در انواع مدل های با ۲ لیتر، ۴ لیتر و ۸ لیتر عرضه می شود که کشاورز متناسب با نیاز خود و نوع محصول هرکدام را می تواند انتخاب کند.
این مدل از قطره چکان ها به دو دسته کلی جبران کننده فشار و روی خط تقسیم می شوند. هرکدام از این مدل ها دارای مزایای و ویژگی های خاص به خود هستند.

قیمت قطره چکان یورودریپ 24 لیتر در ساعت

مزایای قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای:

قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای با قابلیت شستشوی اتوماتیک که دارند از رسوب گیری داخل دریپر به خوبی جلوگیری می کند.
گفتنی است بدانید فیلتراسیونی که برای این نوع دریپر ها لازم است باید دارای مش ۱۲۰ باشند.
به دلیل اینکه این مدل از قطره چکان ها دارای مزایای آنتی یو‌وی است، می توانید بدون نگرانی از آسیب دیدن آن ها را مستقیماً جلوی تابش نور خورشید و درجه حرارت بالا نصب کنید‌.
علاوه برای این، این دریپر ها ماندگاری فوق العاده ای در مقابل کود های شیمیایی، سم و غیره دارند. برای همین خاطر می تواند سال های طولانی مدتی نیز مورد استفاده کاربران خویش قرار بگیرد.

فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای

انواع قطره چکان یورو دریپ کرونا آبیاری قطره ای:

  • قطره چکان یورودریپ کرونا PC
  • قطره چکان یورودریپ کرونا PCND

موقعیت نصب قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای:

قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای دارای دو شکل و ساختار پایه کوتاه و پایه بلند است که بر روی لوله های پلی اتیلن نصب و راه اندازی ساده و بی دردسری دارد. به گونه ای که فشاری که برای باز کردن آن لازم است به میزان ۵.۸ پاسکال و فشاری که باید برای بستن آن اعمال کنید باید دارای ۲.۹ پاسکال باشد. با این حال موتقع قطع جریان سیال ها مانع از برگشت مایع به عقب می شود.

فروش قطره چکان یورودریپ آبیاری قطره ای

فروش قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای:

قطره چکان یورو دریپ آبیاری قطره ای در قیمت های رقابتی و انواع مختلف آن را می توانید از طریق نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت قطره چکان بین راهی 16

قیمت قطره چکان بین راهی 16

قیمت قطره چکان بین راهی 16 در آریا ارزان تر از همه جاست. این نوع قطره …

دیدگاهتان را بنویسید