تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ آبیاری قطره ای / تولید نوار تیپ ابیاری با بهترین کیفیت

تولید نوار تیپ ابیاری با بهترین کیفیت

تولید نوار تیپ ابیاری با بهترین کیفیت در دو نوع درزدار و پلاک دار به صورت رولی و بسته به نیاز مشتری در تجهیزات کشاورزی آریا با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت برای همکار و نمایندگان بدون واسطه از طریق شماره های درج شده در سایت با مدیریت مهندس منصوری روانه بازار میشود.

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

نوار تیپ آبیاری چیست؟

نوار تیپ آبیاری بسیار مسطح و نرم میباشد و از جنس پلی اتیلن میباشد. این محصول بسیار انعطاف پذیر است که هنگام ورود آب به آن پر می شود و قطره های آب از طریق درپیرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود و پس از پایان آبیاری، مجددا نوار تیپ به صورت مسطح در می آید.

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

مزایایی نوار تیپ آبیاری

  •  نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است و از تیپ های ضخیم تر و معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.
  • نوارهای آبیاری برای روش های مختلف آبیاری قطره ای (سطحی و زیرسطحی) و گیاهان مختلف، با تنوع بسیار زیادی از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها یا درزها تولید می شوند.
  • اما پرمصرف ترین نوع آنها نوار آبیاری با ضخامت ۲۰۰ و ۱۵۰ میکرون با فواصل آبدهی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متر می باشد. معمولاً نوارهای آبیاری ایرانی از نوع درزدار و نوار های آبیاری خارجی از نوع پلاک دار می باشند.
  • نوار تیپ پلاک‌دار دارای قطره‌چکان است، اما نوار تیپ درزدار، قطره‌چکان ندارد و به جای آن مسیری زیگزاگ شکل (زیپ مانند) در کنار آن وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند که اصطلاحاً به در از بغل معروف است.

تولید نوار تیپ ابیاری

تولید نوار تیپ آبیاری با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در سایت امکان پذیر میباشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تجهیزات آبیاری قطره ای اصفهان

قیمت روز نوار تیپ آبیاری در بازار

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت روز نوار تیپ آبیاری گذاشته نمی شود و شما …

دیدگاهتان را بنویسید