تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید با ارزان ترین قیمت بازار این محصول را سفارش دهید.

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

کاربرد لوله آبیاری قطره ای

لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با مشخصه فنی PELD و PE-H در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی از لوله پلی اتیلن با سایز 16 میلی متر استفاده می شود.
این محصول به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19 ، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار در مدل لوله پلی اتیلن قطره ای سادهو دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.
لوله آبیاری قطره ای بیشترین کاربرد و استفاده را در سیستم آبیاری قطره ای را دارد که به عنوان لوله های فرعی و لترال استفاده شده و یکسری قطره چکان هم بر روی آن نصب و راه اندازی شده و آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزی تان می دهد.

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

معرفی لوله آبیاری قطره ای :

بسیاری از کسانی که به باغبانی مشغول هستند و می خواهند سبزیجات و گیاهان خود را در باغ خود پرورش دهند آبیاری قطره ای را ترجیح می دهند.  لوله آبیاری قطره ای جهیزاتی است که در روش آبیاری قطره ای به آن نیاز دارید و راحتی را در کار باغبانی شما فراهم می کند.
لوله آبیاری قطره ای از مهمترین تجهیزاتی است که در میان تجهیزات باغبانی به شما کمک می کند.
با لوله آبیاری قطره ای می توانید باغ خود را به صورت کنترل شده آبیاری کنید. لوله آبیاری به شما کمک می کند آب را از منبع به طور ایمن به گیاهان باغ خود برسانید.
دوام ماده ای که از آن ساخته شده است به شما امکان می دهد حتی در زمین های ناهموار نیز به راحتی آبیاری کنید.

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

عملکرد لوله آبیاری قطره ای :

لوله آبیاری قطره ای یکی از بهترین گزینه ها برای انتقال ایمن آب آبیاری به باغ شما ممکن است استفاده از لوله آبیاری قطره ای باشد.
با لوله آبیاری قطره‌ای می‌توانید آب آبیاری که از منبع آن منتقل می‌شود را به صورت یکسان و کنترل‌ شده در بین هر گیاهی در زمین خود توزیع کنید. لوله آبیاری قطره ای در طول های مختلف از تجهیزات باغی است که می توانید چه زمینتان بزرگ باشد و چه کوچک با خیال راحت از آن استفاده کنید.

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

ویژگی های لوله آبیاری قطره ای :

ابعاد هر باغ و زمین ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. این بدان معنی است که تجهیزات مورد نیاز برای باغبانی با توجه به اندازه و ساختار زمین متفاوت است.
اکثر مردم سعی می کنند از سیستم آبیاری بر اساس وسعت زمین استفاده کنند. لوله آبیاری قطره ای نیز برای رفع این نیازها در طول های مختلف تولید شده است.
شما می توانید لوله های آبیاری قطره ای با طول های مختلف پیدا کنید که می توانید در کارهای گلخانه ای و زمین زراعی خود از آنها استفاده کنید. شما می توانید با انتخاب مناسب ترین طول لوله آبیاری قطره ای برای زمین خود با طول های مختلف انواع لوله آبیاری قطره ای زمین خود را به راحتی آبیاری کنید.

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

مزایای لوله ابیاری قطره ای :

لوله های ابیاری قطره ای ساخته شده از مواد اولیه پلی اتیلن باکیفیت و بادوام است که طول عمر ماندگار را تضمین می کند. این محصولات در برابر اشعه نور‌ماورا بنفش مقاوم هستند و در هر نوع زمینی قابل کاربرد می باشد. این لوله ها نصب ساده و بی درد سری دارند.

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای

برای خرید اینترنتی لوله آبیاری قطره ای می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن در بازار

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری را در نرخ ارزان از طریق فروشگاه آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید