تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر هواگیری / اتوماتیک / خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا می توانید به صورت مستقیم خریداری نمایید.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

کاربرد شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی

شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا با بهترین کیفیت توسط کمپانی ایتالیایی تولید و روانه بازار شده است. این شیر هوا گیری بر روی خطوط اصلی سیالات و گاز ها نصب می گردد بیشترین استفاده را در زمانی دارد که هوای اضافه داخل لوله ها باشد که باعث ایجاد اختلال در گردش سیالات می شود و مانع پر شدن کامل سیستم می شود و این شیر هواگیری سبب می شود تا هوای اضافی را در این لوله ها بگیرید و در انتقال سیالات هیچ گونه اختلالی ایجاد نشود.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

مشخصات فنی شیر هواگیری اتوماتیک

  • در سایز 1/2 تولید می گردد.
  • دارای بدنه ای از جنس برنج و مقاوم است.
  • قابلیت تحمل فشار تا 10Bar را داراست.
  • درجه حرارت تا 110 درجه سانتی گراد را تحمل می کند.
  • قطر بدنه 30 میلی متر می باشد.
  • ساخت پینتوسی Pintossi+C ایتالیا می‌باشد.

معرفی شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی :

گاهی در سیستم های انتقال سیال همراه این جریان ها مقداری هوا و گاز اضافی وارد خط لوله ها و تجهیزات می شود که این امر اختلال در عنلکرد پروژه ها ایجاد می کند. همچنین گاهی باعث ضربه و آسیب به لوله و سایر قطعات مربوطه می شود.
در این راستا شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی، بهترین راه حل می باشد که از موجب رهاسازی هوای اضافی می شود. به طور کلی این محصول موجب بوجود آمدن عملکرد صحیح و مفید پمپ آب می شود و طول عمر سیستم را به صورت فزاینده ای افزایش می دهد.

کاربرد شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی :

شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ، از سری مدل شیرالات صنعتی و نیمه صنعتی است که در بهترین شیوه ممکن موجب می شود تا دو نوع سیال مختلف را از همدیگر جداسازی و تفکیک کند.
این دو سیال گوناگون همان هوا و آب هستند که قرارگیری با هم داخل پروژه های لوله کشی آسیب ها و مشکلات مختلفی را ایجاد می کند.
این شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ، دارای کاربرد ها و استفاده های زیادی برای نصب در سیستم های لوله کشی متعدد، سیستم های پکیج، رادیاتور و غیره می باشد.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

مزایای شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی :

شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ، از اختلال هایی گردش در سیستم که در اثر هوای اضافی داخل لوله ها ایجاد می شود به طور جدی جلوگیری می کند.
این دسته شیرالات مانع از خوردگی و پوسیدگی تجهیزات و قطعات پروژه ها می شود.
همچنین مانع از عملکرد نادرست پمپ های آب، ممانعت از پر شدن کامل پروژه های لوله کشی و غیره می شود.
چراکه این محصول در کمترین زمان ممکن موجب رها سازی و حذف هوای اضافی داخل سیستم ها می شود. نصب و راه اندازی این شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ساده است و از نوع اتصال دنده ای بهره می برد.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

طراحی شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی :

شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی، از جنس بدنه مرغوب برنج ساخته شده است که مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارد. از این رو طول عمر بالا و ماندگاری دارد.
در قسمت پایینی این دسته شیرالات از یک شناور بهره می برد که در قسمت خروجی آن قرار گرفته است. این قسمت وظیفه رهاسازی هوا و گاز را دارد و پس از بالا آمدن شی شناور موجب بسته شدن شیرالات می شود.

خرید شیر هواگیری اتوماتیک پینتوسی ایتالیا

خرید شیر هواگیری اتوماتیک

خرید شیر هواگیری اتوماتیک با بهترین کیفیت را می توانید در سایز های مختلف و با ارزان ترین قیمت بازار این محصول را به صورت عمده و خرده به صورت مستقیم و بدون واسطه با مدیریت آقای منصوری خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش شیر تخلیه هوا به قیمت کارخانه

فروش شیر تخلیه هوا به قیمت کارخانه

فروش شیر تخلیه هوا به قیمت کارخانه و با بهترین کیفیت می توانید به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید