تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ آبیاری قطره ای / خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده امکان پذیر میباشد.

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری از جنس پلی اتیلن بوده و در واقع نوار تیپ دارای جنسی نرم و انعطاف پذیرند که هنگام ورود آب به آن پر می شود و قطره های آب از طریق درپیرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود و پس از پایان آبیاری، مجددا نوار تیپ به صورت مسطح در می آید.

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

ویژگی های نوار تیپ آبیاری

  • ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است و از تیپ های ضخیم تر و معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.
  • نوارهای آبیاری برای روش های مختلف آبیاری قطره ای (سطحی و زیرسطحی) و گیاهان مختلف، با تنوع بسیار زیادی از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها یا درزها تولید می شوند.
  • اما پرمصرف ترین نوع آنها نوار آبیاری با ضخامت ۲۰۰ و ۱۵۰ میکرون با فواصل آبدهی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متر می باشد.
  • معمولاً نوارهای آبیاری ایرانی از نوع درزدار و نوار های آبیاری خارجی از نوع پلاک دار می باشند.
  • نوار تیپ پلاک‌دار دارای قطره‌چکان است، اما نوار تیپ درزدار، قطره‌چکان ندارد و به جای آن مسیری زیگزاگ شکل (زیپ مانند) در کنار آن وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند که اصطلاحاً به در از بغل معروف است.

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

معرفی نوار تیپ

نوار تیپ یکی از اجرای اصلی و مهم سیستم های آبیاری کشاورزی بخصوص آبیاری قطره ای است.

این محصول برای انواع کشت های زمین مورد استفاده قرار‌ می گیرد که از طریق پخش کننده آب در سیستم ها در نزدیک محصولات زراعی نصب و تعبیه می شود. با این حال، آب مورد نیاز در محدوده ریشه گیاهان ارسال می گردد تا رشد بی رویه و عالی آن ها را فراهم کند.

با نصب این نوار تیپ ها در نزدیک عمق خاک، مساحت و عمق کوچکی از زمین ها خیس می شود. به وسیله این ویژگی نه تنها رشد همه جانبه گیاهان فراهم می شود بلکه دیگر علف های هرز و بیمار در نزدیکی محصولات رشد نمی کند. با استفاده از آبیاری از روش این نوار تیپ ها صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب فراهم می شود.

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

انواع نوار تیپ آبیاری

همانطور که گفته شد این نوارتیپ ها در دو نوع پلاک دار و درز دار تولید می شوند. نوع پلاک دار آن، به قطره چکان مجهز است اما نوع درز دار این نوار ها فاقد قطره چکان می باشد.
به جای آن درز های شبیه زیپ به شکل زیگزاگ بر روی آن طراحی شده است. در نتیجه قطرات آب از این طریق آرام آرام به پای گیاهان و دیگر محصولات می رسد. این نوار تیپ ها دارای تنوع سایز بندی، ضخامت، میزان فاصله بین قطره چکان یا درز ها و غیره می باشد.

ویژگی نوار تیپ آبیاری

نوار تیپ های پرکاربرد دارای ضخامت های متعدد ۲۰۰ و ۱۷۵ میکرون است. همچنین از فاصله دبی و آبدهی ۲۰ سانتی متر تشکیل شده است.
فاصله آبدهی های دیگر در این نوار تیپ ها در ۱۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر موجود می باشد.
این نوار تیپ ها دارای مزیت های فراونی است که از جمله این مزایا وزن سبک و قابلیت حمل ساده است. همچنین نصب و تعبیه انواع اتصالات به این نوار ها بسیار ساده است.
این نوار تیپ ها در مقابل کود شیمیایی، اشعه ماورا بنفش، اسید ها و قلیا ها مقاوم و مستحکم می باشد. همچنین امکان توزیع و پخش آب مورد نیاز را بر روی سطوح خاک و زمین های کشاورزی فراهم می کند.

خرید و فروش نوار تیپ آبیاری قطره ای ارزان قیمت

خرید و فروش نوار آبیاری قطره ای

خرید نوار تیپ آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در دو نوع درز دار و پلاک دار موجود میباشد. میتوانید این محصول را از طریق شماره های درج شده در سایت به صورت اینترنتی و حضوری تهیه و سفارش دهید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تجهیزات آبیاری قطره ای اصفهان

قیمت روز نوار تیپ آبیاری در بازار

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت روز نوار تیپ آبیاری گذاشته نمی شود و شما …

دیدگاهتان را بنویسید