تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ آبیاری قطره ای / فروش نوار تیپ پلاکدار با کمترین قیمت

فروش نوار تیپ پلاکدار با کمترین قیمت

فروش نوار تیپ پلاکدار با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی ما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.

قیمت نوار آبیاری پلاک دار ارزان را می توانید به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید. کاربرد نوار آبیاری پلاک دار نوار آیباری پلاکدار از جنس پلی اتیلن نرم در رول های مختلفی نیز  تولید شده است این محصول بیشترین کاربرد و استفاده را درسیستم آبیاری قطره ای برای کشت های ردیفی مانند: گوجه فرنگی، ذرت، سیب‌زمینی، هندوانه، بادمجان و گیاهان مختلف دیگر استفاده می‌شود. استفاده از انواع نوار تیپ با توجه به عدم نیاز به تسطیح مزرعه، افزایش راندمان آبیاری و جلوگیری از ازدیاد علف‌های هرز کمک قابل توجهی به اقتصاد کشاورزی نموده است. مزیت های نوار آبیاری قطره ای پلاکدار نوار تیپ آیباری با بهترین کیفیت تولید شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد. قابل استفاده در انواع زمین های کشاورزی نصب و راه اندازی آسان پس از هر دوره آبیاری می توانید آن را جمع آوری کنید و دوره بعدی از آن استفاده کنید. مانع هدر رفت آب می شود. قیمت نوار آبیاری پلاک دار برای دریافت قیمت روز نوار آبیاری پلاک دار می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

کاربرد نوار تیپ پلاکدار

نوار تیپ پلاک دار با بهترین کیفیت از جنس پلی اتیلن تولید شده که متناسب برای سیستم آبیاری قطره ای و کشت های ردیفی و  گیاهانی مثل : کلم، کاهو، فلفل، گوجه فرنگی، سیب زمینی، ذرت، گندم، آفتاب گردان، بامیه و از این قبیل گیاهان می باشد و آبیاری یکنواختی بدون هدر رفت آب به آنها می دهد.

ویژگی های نوار تیپ پلاک دارگ

  • امکان استفاده در زمین های با تسطیح نامطلوب
  • حمل و نقل آسان
  • نصب راحت
  • اتصالات ساده و ارزان قیمت
  • جنس پلیمر مناسب و مقاوم به پوسیدگی در برابر نور خورشید
  • مقاوم در برابر سموم کشاورزی
  • امکان پهن کردن مکانیزه توسط تراکتور
  • صرفه جویی در مصرف آب
  • جلوگیری از رشد علف هرز
  • کارکرد در فشار های پایین

فروش نوار تیپ پلاکدار

فروش نوار تیپ پلاکدار با ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت اینترنتی ما به تمامی نقاط ایران بدون واسطه اط طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تجهیزات آبیاری قطره ای اصفهان

قیمت روز نوار تیپ آبیاری در بازار

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت روز نوار تیپ آبیاری گذاشته نمی شود و شما …

دیدگاهتان را بنویسید