تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ آبیاری قطره ای / فروش نوار تیپ پلاکدار ایرانی و خارجی

فروش نوار تیپ پلاکدار ایرانی و خارجی

فروش نوار تیپ پلاکدار ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت و با ارزان ترین قیمت بازار در وب سایت اینترنتی ما از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید این محصول را خریداری نمایید.

فروش نوار تیپ پلاکدار

کاربرد نوار تیپ پلاکدار ایرانی و خارجی

نوار تیپ یا همان نوار آبیاری یکی از محصولات پر کاربرد در سیستم آبیاری قطره ای می باشد ;I جهت کشت‌های گلخانه‌ای و گیاهان ردیفی و متراکم نظیر انواع صیفی‌جات و سبزیجات مناسب است.
از نوار تیپ برای آبیاری گیاهان مانند گوجه فرنگی، ذرت، سیب‌زمینی، هندوانه، بادمجان و گیاهان مختلف دیگر استفاده می‌شود. استفاده از انواع نوار تیپ با توجه به عدم نیاز به تسطیح مزرعه، افزایش راندمان آبیاری و جلوگیری از ازدیاد علف‌های هرز کمک قابل توجهی به اقتصاد کشاورزی نموده است.
نوار تیپ پلاک‌دار دارای قطره‌چکان است و در فواصل مشخص 10–20-30 سانتی متر دارای پلاک (قطره چکان) می باشند.این نوار از جنس مواد پلی اتیلنی بسیار مرغوبی ساخته شده است و مقدار آبدهی پلاک ها 1/2، 1/6 و 2 لیتر بر ساعت بوده این پلاکها با ضخامت 150 تا 200 میکرون و فشار کارکرد 0/8 تا 1 بار قابل عرضه می باشند.
نوار آبیاری پلاک دار در مقایسه با مدل‌های بغل دوخت ، از یکنواختی بیشتر در آبیاری برخوردار است. نوار آبیاری با آبدهی یکنواخت آب در سطح مزرعه باعث نگه‌داشتن رطوبت خاک در سطح مورد نیاز آبیاری می‌شود.
این امر شرایط را برای جلوگیری از خفگی گیاه و همچنین رشد سریع آنها در بهترین شرایط رطوبتی فراهم می‌کند.همچنین استفاده از نوار تیپ پلاکدار با کاهش زمان رویش گیاه و پایین آوردن انواع تنش‌های آبیاری یا کم‌آبی،بازدهی زراعت را افزایش می‌دهد

ویژگی های نوار تیپ پلاک دار آبیاری

 1. نوار تیپ آبیاری به صورت پلاک دار طاحی شده است و بسیار پر کاربرد در زمینه های آبیاری و کشت های ردیفی می باشد که شما می توانید برای زمین های ناهموار از این نوار تیپ استفاده نمایید.
 2. در مقایسه با انواع نوار های آبیاری درز دار ، از یکنواختی بالاتری در آبیاری گیاهان برخوردار بوده و از سویی دیگر امکان افزایش طول این نوع از نوارها در ردیفهای کشت گیاهان به سهولت قابل انجام می باشد.
 3. این نوع از نوارها به دلیل ساخت مخصوص خود امکان استفاده در زمین های کشاورزی شیب دار را نیز دارند که امتیاز بسیار ویژه ای در مقابل نوار های درزدار محسوب می شود، چرا که این نوارهای درزدار در زمین های کشاروزی شیب دار دچار بازشدگی دوخت شده و ممکن است سبب ایجاد مشکلاتی در آبیاری شود.
 4. بر روی نوار آبیاری قطره ای پلاکدار امکان نصب پلاک های PC مخصوص آبیاری قطره ای وجود دارد که در این صورت خاصیت شویندگی و تنظیم کنندگی آبدهی نیز به سیستم اضافه میشود.

مزایایی نوار تیپ آبیاری

 • نصب آسان و سریع و حمل و نقل راحت نوار تیپ
 •  روش کار گذاری آن به صورت دستی و ماشینی بسیار ساده است.
 • به فشار زیاد آب احتیاج ندارد.
 • مقاومت نوار آبیاری در مقابل و اشعه ماورا ء بنفش خورشید،
 • مقاوم در برابرکودهای شیمیایی ، سموم ، دفع آفات و اسپری های کشاورزی
 • افزایش بازدهی محصول و جلوگیری از گسترش و رشد علف های هرز در سطح زمین کشاورزی
 • جنس پلیمری مخصوص برای جلوگیری از چسبیدن جلبک و رسوبات
 • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد.
 • نوار تیپ پلاکدار معمولاً در فاصله پلاک‌های ۱۰، ۱۵، ۲۰ و ۳۰ سانتیمتر تولید می شود.
 • کاهش هدر رفت آب
 • کاهش علف های هرز

فروش نوار تیپ پلاکدار

فروش نوار تیپ پلاکدار با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده با ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات مکشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت امکان پذیر می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تجهیزات آبیاری قطره ای اصفهان

قیمت روز نوار تیپ آبیاری در بازار

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت روز نوار تیپ آبیاری گذاشته نمی شود و شما …

دیدگاهتان را بنویسید