تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات پلی اتیلن پلی رود / قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن در بازار

قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن در بازار

قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید این محصول را خریداری نمایید.

اتصالات لوله پلی اتیلن آبیاری با قیمت مناسب

کاربرد اتصالات لوله پلی اتیلن

اتصالات لوله پلی اتیلن بیشترین کاربرد را برای لوله های پلی اتیلن را دارد و برای تغییر زوایه و قطره لوله های پلی اتیلنی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلفی مانند:  اتصالات پیچی، کمربندها، اتصالات دنده ای، اتصالات پلی اتیلن فشار قوی به صورت جوش لب به لب، اتصالات جوشی پلی اتیلن فاضلابی، اتصالات الکتروفیوژن و دستساز می باشد.
اتصالات پلی اتیلن بدون شک از پر کاربرد ترین محصولات و لوازم مورد نیاز برای آبیاری و آبرسانی هستند.
اگر میخواهید یک سیستم آبرسانی راه اندازی کنید حتما به اتصالات پلی اتیلن نیاز پیدا میکنید. این اتصالات در انواع و سایز های مختلفی برای مصرف طراحی شده اند. بطوریکه برای هر کاری ، اتصال مورد نظر آن ساخته شده است.
همانطور که می دانید لوله های پلی اتیلنی از مواد اولیه پلی اتیلن ساخته می شوند؛ این مواد پلیمری، گرمانرم هستند و به همین دلیل در معرض حرارت، تغییر شکل داده و پس از سرد شدن نیز به حالت اولیه خود باز می گردند. به واسطه این خاصیت مواد پلیمری، لوله های پلی اتیلن را می توان به راحتی به یکدیگر متصل کرد.
به طور کلی برای اتصال لوله های پلی اتیلن می توان به دو روش عمل کرد؛ روش اول، جوشکاری و روش دوم، اتصالات مکانیکی می باشد. روش های جوش حرارتی، روش هایی هستند که در آن دو سر لوله پلی اتیلن به وسیله دستگاه جوش به هم متصل می شود. در اتصالات مکانیکی، از فلنج ها و اتصالات کوپلینگ یا فشاری برای متصل کردن دو لوله پلی اتیلن استفاده می شود.

ویژگی های اتصالات لوله پلی اتیلن

  • یکی از بزرگترین ویژگی های اتصالات ، نصب آسان و سریع آنهاست. هر قسمت اتصال از 3 بخش تشکیل است. هر کدام از این قسمت در محکم شدن اتصال و جلوگیری از نشت آب در لوله انتقال آب ، نقش مهمی را ایفا میکند.
  • در میان سایر متریال های موجود ، پلی اتیلن را میتوان بعنوان یکی از مقاوم ترین ها بشمار آورد.
    بصورتی که میتواند خیال هرکسی را از بابت شکستگی و ترک خوردن هنگام وارد شدن فشار آب راحت کند.
  • بر خلاف اتصالات فلزی که در اصابت با آب زنگ میزنند ، پلی اتیلن میتواند در مجاورت آب دوام بیاورد. بدون اینکه هیچگونه خوردگی ای در آن ظاهر شود. اتصالات فلزی بعد از زنگ زدن نیاز به تعویض دارند.
  • یا گاها بدلیل زنگ زدگی دیگر قابل استفاده نیستند و رزوه های آنها به سختی کار میکند. اما اتصالات پلی اتیلن هرگز چنین اتفاقی برایشان رخ نمیدهد.
  • به دلیل صاف و صیقلی بودن سطح داخلی این محصول مانع ایجاد رسوب گذاری و اختلال در روند آب می شود.
  • این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعع ماواری بنفش را دارد.

قیمت اتصالات لوله پلی اتیلن

برای دریافت قیمت روز اتصالات لوله پلی اتیلن می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا می توانید از این محصول مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت به روز اتصالات جوشی پلی ران

قیمت روز لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال 1400

قیمت روز لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال 1400 را در نرخ های کاملاً …

دیدگاهتان را بنویسید