تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دریپر آبیاری قطره ای / قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای اصل

قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای اصل

قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای اصل بستگی به نوع و مدل آن دارد. انواع دریپر آبیاری قطره ای با دبی ثابت و تنظیمی به فروش میرسد. جهت خرید و دریافت لیست قیمت دریپر آبیاری با ما تماس بگیرید. یا در کانال تلگرامی کشاورزی آریا عضو شوید.

دریپر آبیاری قطره ای چه کاربردی دارد؟

مهترین موضع در اتنخاب قطره چکان در قدم اول دبی مورد نیاز شما می باشد. قطره چکان ها معمولا دارای دبی های مختلفی ( ۲-۴-۸-۲۴-۳۲ لیتر بر ساعت) می باشند. معمول ترین نوع قطره چکان یا دریپر، قطره چکان ۸ لیتر بر ساعت می باشد.

البته بیشتر قطره چکان هایی که دبی ثابت دارند برای پروژهای بزرگ کاربرد دارد. در پروژه های کوچیک استفاده از قطره چکان تنظیمی شونده بهترین گزینه می باشد. که متناسب با گیاه شما قابلت تنظیمی میزان دبی خروجی را دارا می باشد.

دریپر آبیاری قطره ای

قطره چکان ها به دو مدل تنظیمی و دبی ثابت تقسیم می شوند:

1- قطره چکان با دبی ثابت:

در این نوع دریپر ها معمولا از یک لایه پلاستیکی دیافرگمی داخلی اسفاده می شود. این وسیله لاعث یکنواختی توزیع آبدهی در فشار های مختلف می شود. مثلا در اول خط آبیاری که فشار زیاد هست دارای دبی خروجی آب یکسانی با آخر خط که دارای فشار کمتری دارد می باشد. معمولا در این سطح قطره چکان ها از محصولات خارجی مانند نتافیم یا رین برد استفاده می شود که دارای استاندارد بالایی می باشند.

قطره چکان با دبی ثابت

2- قطره چکان تنظیمی:

در این نوع دریپر دبی خاصی برای خروج در نظر گرفته نشده است و به طور متوسط در این نوع قطره چکان ها از 2 لیتر تا 32 لیتر بر ساعت قابلیت تنظیم در آبدهی را دارا می باشند. برای کارهای جزئی و خورد این قطره چکان ها بسیار مناسب می باشند اما برای کارهای وسیع که قابلت تنظیم تک تک قطره چکان ها در هر دوره آبیاری میسر نمی باشد کارایی خاصی ندارند. در بین این قطره چکان ها معمولا مدل های چینی سبز رنگ دارای کارایی بهتری نسبت به مدل های مشابه می باشند.

قطره چکان

معرفی قطره چکان یورو دریپ

قطره وکان یورودریپ مدل ۲۴ لیتر در ساعت از جمله تجهیزات آبیاری پرکاربرد است که از عملکرد ویژه ای بهره می برد.
این دریپر ها از سری دسته های تنظیم فشار و قابلیت خودشویندگی خودکار می باشند.
موقعیت نصب این مدل از قطره چکان های یورودریپ در تمام زمین های هموار، ناهوار و حتی شیبدار و غیر هم سطح می باشد.
هدف اصلی این محصول پخش همه جانبه آب برای محصولات کشاورزی و زراعی است.
این دریپر با وجود خاصیت تنظیم کنندگی از دبی همسان بهره می برد. کاربرد استفاده این محصول در باغ ها، گلخانه، مزارع و فضای سبز و غیره می باشد‌.

قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای اصل

ویژگی های قطره چکان یورو دریپ

  • قطره چکان یورو دریپ با عملکرد خودشویندگی که دارد مانع از گرفتگی خود از ذرات شن و گرد وغبار می شود. به گونه ای که هربار بعد از راه انداری شروع شستشوی داخل می کند.
  • این قطره چکان درد تغییرات متعدد فشارها دوام می آورد.
  • قابلیت جبران کننده فشار قطره چکان یورودریپ باعث می شود که حتی در شیب های بلند و محدود هم عملکرد باکیفیت خود را از دست نمی دهد.
  • مواد تشکیل دهنده این دریپر خود شوینده از پلی اتیلن است که مقاومت بالایی دارد.

قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای اصل

معرفی قطره چکان نتافیم

قطره چکان نتافیم یکی دیگر از محصولات پرفروش است که نه تنها به ابرسانی یکنواخت کمک می کند، بلکه در مصرف آب هم صرفه جویی می کند.
این قطره چکان ها از انواع مختلفی تشکیل می شوند و دارای میزان آبدهی های متعدد از جمله ۲،۴،۸ و ۱۲ لیتر می باشند.
این محصولات مناسب جاهایی هستند که درجه حرارت نور خورشید بالایی دارند زیرا به دلیل خاصیت آنتی UV از مقاومت بالایی برخوردار هستند. کاربرد این دریپر برای گلخانه، درختان، مرکبات و غیره می باشد.

قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای اصل

قیمت انواع دریپر آبیاری قطره ای

جهت تمایل به خرید هر نوع دریپر آبیاری قطره ای در هر برند و مدلی و خرید ارزان قیمت آن ها نیز با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید