تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / قیمت سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار در بازار

قیمت سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار در بازار

قیمت سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار در بازار از نرخ بالاتری برخوردار است ولی در تجهیزات کشاورزی آریا این محصول از قیمت بسیار پایینی برخوردار است و شما می توانید این محصول را با تخفیف ویژه پاییزه از طریق شماره های درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

قیمت سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار

کاربرد لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار

لوله آبیاری تحت فشار نیز با بهترین کیفیت از جنس پلی اتیلن در سایز های بالا در فشار های بالا نیز تولید شده است و در سیستم آبیاری تحت فشار بیشترین کاربرد و استفاده را دارد که برای انتقال آب به زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد و آبیاری یکنواخت و بدون هدر رفت آب برای شما به ارمغان می آورد.
لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش، خوردگی، فشار، پوسیدگی و فشار را دارد.

مزایایی لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار

  • در روش آبیاری بارانی ممکن است زمانی که باد می وزد مشکل ایجاد شود چرا که باعث می شود آبیاری به صورت یکنواخت انجام نمی شود. بنابراین از این روش نمی توانید در مناطقی وزش باد زیاد است استفاده نمایید.
  • همچنین در مناطق دور افتاده ممکن است پیاده سازی این سیستم آبرسانی ممکن نباشد. از طرفی اگر زمین شما قابلیت جذب آب بالایی دارد، گیاهان شما با فاصله کمی از یکدیگر قرار دارند، گیاهان دارای ریشه کوتاهی هستند می توانید از این روش آبیاری بارانی اتسفاده نمایید.
  • در مقابل آبیاری قطره ای وجود دارد. همان طور که گفته شد در این روش آب با فشار پخش نمی شود بنابراین آسیبی به برگ گیاهان نیز وارد نمی شود. از طرفی ریشه برخی از گیاهان بلند است به همین خاطر باید لوله های آبیاری را در زیر زمین جایگذاری کرد. مهمترین مزیتی که آبیاری قطره ای دارد این است که چون آبیاری به میزان زیادی انجام می شود رطوبت خاک همیشه حفظ می شود و در نتیجه می توان از آب شور نیز برای آبیاری استفاده کرد.

قیمت سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار

برای دریافت قیمت روز سیستم لوله پلی اتیلن آبیاری تحت فشار می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید و آن را با ارزان ترین قیمت بازار نیز خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن در بازار

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری را در نرخ ارزان از طریق فروشگاه آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید