تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر فلکه / قیمت شیر فلکه خودکار برنزی

قیمت شیر فلکه خودکار برنزی

قیمت شیر فلکه خودکار برنزی در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است که شما می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده خریداری نمایید.

قیمت شیر فلکه خودکار

کاربرد شیر فلکه خودکار برنزی

شیر فلکه خودکار با جنس برنز در سایز های مختلفی تولید و روانه بازار شده است.
این شیر فلکه یکی از محصولات پر کاربرد در سیستم های آبیاری و آبرسانی می باشد که برای کنترل جریان سیال که در مسیرش جاری می شود را انجام میدهد.
این شیر فلکه هم به صورت خودکار و هم به صورت فشار هوا کار می کند و از همه مهتر در مواقع ضروری می توانید آن را با دست باز و بسته نمایید.

قیمت شیر فلکه خودکار

ویژگی های شیر فلکه خودکار

  • این محصول با توجه به موقعیت محل و اینکه چه سیالی را باید کنترل کنند به طور اتوماتیک باز و بسته و  نیمه بسته می شوند و در واقع با توجه به عامل دیگری که می بایست کنترل شود و مدام با شیر کنترل یا کنترل ولو در رابطه است، محل شیر فلکه صورت می گیرد.
  • به طور مثال اگر قرار باشد شیر کنترل فشار سیال را کنترل کند، از محل دیگری که فشار مورد نظر است به طور مداوم با شیر ارتباط برقرار است و با تغییر فشار آن محل شیر باز تر یا بسته تر می شود تا فشار لازم در آن محل ثابت بماند.

معرفی شیر فلکه خودکار برنزی :

شیر فلکه خودکار که به شیر خودکار یکطرفه معروف است دارای عملکرد قابل اطمینانی می باشد.
این دسته از شیرالات از تجهیزات مهم پمپ آب به حساب می آید که در صورت عدم آن ها، در هنگام خاموش بودن پمپ آب، میزان آب پمپاژ شده به تأسیسات لوله کشی باز می گردد و اختلال هایی را ایجاد می کند.
برای راهکار این موقعیت شیر فلکه خودکار برنزی می تواند گزینه مناسبی باشد که بعد از خاموش شدن پمپ آب، به صورت اتوماتیک مسیر آبرسانی قطع می شود تا از برگشت آب به شبکه های لوله کشی جلوگیری کند.

قیمت شیر فلکه خودکار برنزی

ویژگی های شیر فلکه خودکار برنزی :

شیر فلکه خودکار برنزی، یکی از قطعات اصلی است که باید دارای موقعیت نصب و راه اندازی صحیح و مناسبی باشد.
چراکه در غیر این صورت کارکرد منظم و کاربردی پمپ را تحت تأثیر قرار می دهد. به طور کلی انواع و اقسام شیر فلکه های خودکار موجود است که از نظر جنس بدنه، نوع مایع قابل استفاده و غیره با هم متفاوت هستند. همچنین بسته به نوع آن ها در مسیر های مختلف نصب و اجرا می گردد. این مدل از شیر فلکه برنزی به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف دارای کاربرد های زیادی در انواع مسیر ها هستند.

مزایای شیر فلکه خودکار برنزی :

شیر فلکه خودکار برنزی، در مقابل زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد و دیگر زنگ نمی زند. همچنین طبق الزامات و استاندارد ها طراحی شده است که از عملکرد سریع و بسیار مناسب برخوردار می باشد.
همچنین دارای ظاهر منحصر به فرد است که طول و عمر بسیار ماندگاری دارد. این شیر های خودکار برنزی دارای ابعاد مناسب و وزن استاندارد است که نصب ساده ای دارد.
عملکرد باز و بسته شدن جریان ها از طریق این شیر فلکه به نرمی می باشد که فاقد هرگونه سرو صدا و ارتعاشات می باشد.

قیمت شیر فلکه خودکار برنزی

قیمت شیر فلکه خودکار

برای دریافت قیمت روز شیر فلکه خودکار می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آنلاین و شبانه روزی خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش شیر فلکه 1.5 برنجی

فروش شیر فلکه 1.5 برنجی

فروش شیر فلکه 1.5 برنجی با بهترین قیمت.شیر فلکه 1.5 برنجی یک سیستم آبیاری کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید