تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / قیمت روز لوله فولادی آبرسانی در بازار

قیمت روز لوله فولادی آبرسانی در بازار

قیمت روز لوله فولادی آبرسانی در بازار به صورت بسیار پایین را تنها از طریق فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.
این محصولات مصارف بسیار عظیمی به دلیل کاربردهای مختلف دارند و دارای ماندگاری بالا هستند.

قیمت روز لوله فولادی آبرسانی در بازار

مشخصات لوله فولادی آبرسانی

لوله فولادی آبرسانی یکی از محبوب ترین لوله ها است که به صورت توخالی طراحی شده است. همچنین می تواند گزینه مناسبی برای حمل و نقل آب یا مواد جامد مانند استفاده در صنعت، پتروشمی، صنایع غذایی و غیره دارد. این محصولات می تواند سالیان زیادی مورد استفاده قرار بگیرد.
لوله آبرسانی فولادی بسیار مستحکم نیز تولیذ شده است و جالب اینجاست که وزن آن بسیار سبک می باشد و لوله فولادی به منظور استفاده در سیستم های آب آشامیدنی با کیفیت بالا تولید شده اند.همچنین در موارد بهداشتی، دارای ویژگی های استاندارد و ایمنی کیفی قابل قبولی بوده و کاربرد بسیار زیادی را در صنایع داشته اند.
لوله فولادی یکی از رقابت های بسیار شدید را در حوزه لوله کشی و آب رسانی به منظور ارتقای کیفیت آبی لوله های فولادی در سطح بین‌المللی آغاز کرده اند. این لوله فولادی باعث بهبود عملکرد سیستم های لوله کشی آب رسانی شده اند.

کاربرد لوله فولادی آبرسانی

لوله آبرسانی فولادی با بهترین کیفیت به صورت توخالی تولید شده است و یکی از محصولات پر کاربرد در سیستم های آبرسانی می باشد که شما می توانید. این لوله ها در قطرهای مختلف تولید و عرضه می شوند. این نوع لوله مقاومت و استحکام بالایی دارد و وزن سبک از ویژگی های آن می باشد.
روش نورد بدون جوش ، که در گرما برای ساختن لوله ای به قطر کم و متوسط به کار برده می شود. طول لوله بدون جوش 6 الی 16 متر است.
در این روش ورقه فولادی را به دو صورت استوانه ای در می آورند بعد آن را در امتداد یک مولد جوش قرار میدهند و دو لبه آن را به هم وصل می کنند این روش برای لوله های قطر زیاد کاربرد دارد . طول لوله های جوش دار در حدود 8 متر است .

 

قیمت روز لوله فولادی آبرسانی در بازار

 

مزایای لوله فولادی آبرسانی

  • مقاومت در برابر سایش: وزن مولکولی بسیار بالا و ضریب اصطکاک کم لوله فولادی آبرسانی با ایجاد مقاومت در برابر سایش عالی از سایش و خوردگی جلوگیری می کنند.
  • اصولا قطر لوله های آبرسانی را بیش از 6 اینچ در نظر می گیرند تا برای کاربردهای متفاوت اعم از سیستم های آبرسانی فشار قوی، خطوط بخار آب، جمع آوری فاضلاب و از این دست کاربردها مناسب باشد، از یاد نبرید که شاخه های آن به طول 12 متری برش می خورد.
  • این لوله ها در برابر پوسیدگی و شکاف قابل قبول باشد و در داخل و خارج از کشور یکی از بهترین سیستم های لوله کشی به منظور آبرسانی بوده است. این محصولات یک نوع جدید از صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست هستند.
  • جهت تولید لوله های فولادی بمنظور انتقال آب استانداردهای زیادی بعنوان مرجع تولید و کنترل کیفیت مورد استفاده قرار میگیرند که میتوان به استانداردهای ISIRI 6771 ، ISO 4200 ، DIN 2460 ، AWWA C200 و … اشاره کرد.لوله فولادی گالوانیزه به دلیل خوردگی آسان،و تحت تاثیر قرار داشتن در حوزه سیاست‌های ملی مربوطه، کم کم و به تدریج از مراحل ساخت و تولید خارج می‌شود، اما در موارد زیادی، لوله فولادی که از جنس فولاد خالص باشد، ، ضد زنگ بوده و در اولویت سیستم آبرسانی قرار خواهند گرفت.
  • مقاومت در برابر ضربه: لوله فولادی آبرسانی یکی از ترموپلاستیک های آماده با بالاترین مقاومت در برابر ضربه است و توانایی ماشین و ویژگی های روانکاری بسیار خوبی را نشان می دهد و حتی در دماهای پایین نیز خواص خود را حفظ می کند.
  • مقاومت شیمیایی:لوله فولادی آبرسانی مقاومت شیمیایی بسیار خوبی در برابر بسیاری از محصولات شیمیایی و حلال ها دارد.
  • مقاومت در برابر آب: رطوبت و آب تأثیر منفی بر این محصولات ندارند.

قیمت لوله فولادی آبرسانی

جهت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت پایین لوله آبرسانی فولادی همین الان با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن در بازار

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری را در نرخ ارزان از طریق فروشگاه آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید