تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله پلی اتیلن / قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای درجه یک

قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای درجه یک

قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای درجه یک را در نرخ ارزان و تخفیف ویژه از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید. این لوله ها عمل آب رسانی را به وسیله قطره چکان ها با عملکرد باکیفیت به محصولات کشاورزی و زراعی می رساند.

قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای درجه یک

کاربرد لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای درجه یک

لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای یکی از پرفروش ترین محصولات جهت کار کشاورزی یا آبیاری چمن ها و فضاهای سبز می باشد. چراکه از حداقل ترین مصرف آب بهره می برد. همچنین از رشد علف های هرز و قارچ ها جلوگیری می کند. این لوله ها در سایز های ۱۶ میلی متر و وزن ۵ الی ۲۴ کیلویی در دسترس می باشند.
لوله های پلی اتیلن که بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند.
این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های 400 تا 500 متری تولید شده و در وزن 5/10 تا 21 کیلوگرمی موجود می باشند.
سایز این لوله ها در حدود 16 میلی متر بوده و کلاس باری آنها 4 اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند.

مزایای لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

 • لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای دارای رنگ ثابت و بدون خوردگی هستند.
 • این محصول به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار در مدل لوله پلی اتیلن قطره ای سادهو دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.
 • این محصولات در برابر ترک خوردگی و شکستگی مقاوم هستند.
 • لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با مشخصه فنی PELD و PE-H در سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی از لوله پلی اتیلن با سایز 16 میلی متر استفاده می شود.
 • کیفیت و وزن این لوله ها با توجه به ضخامت آنها سنجیده می شود. اندازه های ۱/۲ و ۱/۴ میلیمتر دو نوع ضخامت معمول در تولید این ابزارهاا هستند. ضخامت بیشتر باعث مقاومتر شدن شلنگ قطره ای در برابر نور خوشید، تغییرات دمایی و تغییرات فشار می گردد.
 • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد. به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.
 • این لوله ها در مقابل حرارت گرما مقاوم هستند و ذوب نمی شوند.
 •  این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
 • اتصالات و قطره چکان ها به راحتی به این لوله های پلی اتیلن متصل می شوند.

قیمت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

شما می توانید انواع سایزبندی های و وزن های متفاوت لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای را با قیمت پایین به صورت تکی و عمده از طریق وب سایت ما خریداری کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6 برابر 95000 تومان است.لوله پلی اتیلن 90 میلیمتر …

دیدگاهتان را بنویسید