تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ آبیاری قطره ای / قیمت نوار آبیاری پلاک دار ارزان

قیمت نوار آبیاری پلاک دار ارزان

قیمت نوار آبیاری پلاک دار ارزان را می توانید به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید.

قیمت نوار آبیاری پلاک دار ارزان را می توانید به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید.     کاربرد نوار آبیاری پلاک دار  نوار آیباری پلاکدار از جنس پلی اتیلن نرم در رول های مختلفی نیز  تولید شده است این محصول بیشترین کاربرد و استفاده را درسیستم آبیاری قطره ای برای کشت های ردیفی مانند: گوجه فرنگی، ذرت، سیب‌زمینی، هندوانه، بادمجان و گیاهان مختلف دیگر استفاده می‌شود. استفاده از انواع نوار تیپ با توجه به عدم نیاز به تسطیح مزرعه، افزایش راندمان آبیاری و جلوگیری از ازدیاد علف‌های هرز کمک قابل توجهی به اقتصاد کشاورزی نموده است.  مزیت های نوار آبیاری قطره ای پلاکدار نوار تیپ آیباری با بهترین کیفیت تولید شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد. قابل استفاده در انواع زمین های کشاورزی نصب و راه اندازی آسان پس از هر دوره آبیاری می توانید آن را جمع آوری کنید و دوره بعدی از آن استفاده کنید. مانع هدر رفت آب می شود. قیمت نوار آبیاری پلاک دار  برای دریافت قیمت روز نوار آبیاری پلاک دار می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

کاربرد نوار آبیاری پلاک دار

نوار آبیاری پلاکدار از جنس پلی اتیلن نرم در رول های مختلفی نیز  تولید شده است این محصول بیشترین کاربرد و استفاده را درسیستم آبیاری قطره ای برای کشت های ردیفی مانند: گوجه فرنگی، ذرت، سیب‌زمینی، هندوانه، بادمجان و گیاهان مختلف دیگر استفاده می‌شود. استفاده از انواع نوار تیپ با توجه به عدم نیاز به تسطیح مزرعه، افزایش راندمان آبیاری و جلوگیری از ازدیاد علف‌های هرز کمک قابل توجهی به اقتصاد کشاورزی نموده است.

مزیت های نوار آبیاری قطره ای پلاکدار

  • نوار تیپ آیباری با بهترین کیفیت تولید شده است و مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد.
  • قابل استفاده در انواع زمین های کشاورزی
  • نصب و راه اندازی آسان
  • پس از هر دوره آبیاری می توانید آن را جمع آوری کنید و دوره بعدی از آن استفاده کنید.
  • مانع هدر رفت آب می شود.

قیمت نوار آبیاری پلاک دار

برای دریافت قیمت روز نوار آبیاری پلاک دار می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده تجهیزات آبیاری قطره ای اصفهان

قیمت روز نوار تیپ آبیاری در بازار

به دلیل نوسانات نرخ ارز قیمت روز نوار تیپ آبیاری گذاشته نمی شود و شما …

دیدگاهتان را بنویسید