تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / قیمت نوار تیپ فراز قطران

قیمت نوار تیپ فراز قطران

قیمت نوار تیپ فراز قطران در وب سایت اینترنتی ما از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

فروش ویژه نوار تیپ بغل دوخت

کاربرد نوار تیپ فراز قطران

نوار تیپ فراز قطران با بهترین کیفیت در دو نوع درزدار و پلاک دار نیز تولید شده است. نوار تیپ از جنس پلی اتیلن نرم نیز تولید شده است و دارای انعطاف پذیریی بالایی می باشد که در سیستم آبیاری قطره ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
نوار آبیاری فراز مخصوص برای کشت های ردیفی در کشاورزی برای آبیاری گیاهان ردیفی مانند گل کلم، کاهو، فلفل، پنبه و نیز گیاهان زراعی گندم، ذرت، حبوبات از نوار تیپ کشاورزی استفاده می شود.

قیمت نوار تیپ فراز قطران

معرفی نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای ، از دسته لوازم اصلی سیستم آبیاری کشاورزی است که اکثرا جهت ابرسانی کشت های ردیفی کاربرد فراوان دارد. این نوار ها دارای دیواره نازک و منعطف است که از ساختار مسطحی بهره می برد. این ساختار بعد از یافتن جریان سیال در داخل به شکل لوله در می آید و بعد از پایان عملیات به همان شکل اولیه باز می گردد.
این ویژگی ها نوار تیپ آبیاری را به دلیل وزن سبک کاملاً قابل حمل کرده و به راحتی بعد از پایان هر فصلی جمع آوری می شود.

قیمت نوار تیپ فراز قطران

ویژگی نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری پلاک دار مجهز به قطره چکان یا دریپر های از قبل تعبیه شده است اما در عوض نوار تیپ آبیاری درز دار به منافذ با میزان فواصل معین شده ای شاخته شده است. به عبارتی دیگر این نوار تیپ های درز دار دارای مسیر زیگزاگ شکل در کنار است که آب با میزان فشار معین شده ای خارج می شود.
این محصولات دارای انواع ابعاد، وزن و میزان فاصله دریپرهای متعددی هستند. پرکاربردترین نوار تیپ های آبیاری دارای ضخامت ۱۷۵ میکرون و ۲۰۰ میکرون هستند که از میزان فواصل خروجی آب ۱۰ سانتی متر، ۲۰ سانتی متر و ۳۰ سانتی متر برخوردار می باشند.

قیمت نوار تیپ فراز قطران

مزایای نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ آبیاری قطره ای، بهترین گزینه در مناطق کم آب است زیرا بهره وری کاملی را در مصرف منابع آبی ایجاد می کند. علاوه براین قابلیت صرفه جویی بالایی هم در کود های شیمیایی و سموم دارند. این نوار تیپ های آبیاری دارای قابلیت انتشار یکنواخت آب بر روی زمین و مرطوب نگه داشتن خاک می شود. این ویژگی موجب تسریع رشد عالی ریشه ها و جلوگیری از رشد علف های هرز و آفات می شود.

سایر محاسن نوار تیپ آبیاری قطره ای :

نوار تیپ های آبیاری را می توانید در تمامی موقعیت های معلق، زیر خاک و سطح خاک در هر نوع شرایط زمینی و جالیز و پستی ها دارای قابلیت نصب و تعبیه می باشد.
این محصولات با توجه به مواد اولیه مرغوبی که دارند مانع از چسبیدن جلبک و رسوب به سطح دیواره داخلی می شود. به علاوه دارای مقاومت بسیار عالی در مقابل اشعه ماوراء بنفش، پوسیدگی، خوردگی، شکستگی، زنگ زدگی و غیره می باشد. از این رو عمر طولانی و ماندگاری را به خوبی تضمین می کند.

قیمت نوار تیپ فراز قطران

قیمت نوار تیپ فراز

برای دریافت قیمت روز نوار تیپ فراز می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی فروشگاه تجهیزات کشاورزی آریا می توانید از این محصول می توانید خریداری نمایید و می توانید این محصول را با تخفیف ویژه پاییزه خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تیپ کشاورزی آرسیس قطران

فروش ویژه نوار تیپ پویا شیراز

فروش ویژه نوار تیپ پویا شیراز با بهترین قیمت از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید