تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان نسبت به بازار از نرخ پایین تری برخوردار میباشد و شما میتوانید بسته به نیازتان این محصول را خریداری نمایید.

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

کاربرد نوار تیپ قطره ای

نوار تیپ آبیاری قطره ای از جنس پلی اتیلن است همچنین بسیار نرم و مسطح میباشد. این محصول هنگام ورود آب به آن پر می شود و قطره های آب از طریق درپیرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود و پس از پایان آبیاری، مجددا نوار تیپ به صورت مسطح در می آید.
ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است و از تیپ های ضخیم تر و معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

انواع نوار تیپ آبیاری

 • نوارهای آبیاری ایرانی از نوع درزدار و نوارهای آبیاری خارجی از نوع پلاک دار می باشند.
 • نوار تیپ پلاک‌دار دارای قطره‌چکان است، اما نوار تیپ درزدار، قطره‌چکان ندارد و به جای آن مسیری زیگزاگ شکل (زیپ مانند) در کنار آن وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند که اصطلاحاً به در از بغل معروف است.

مزیت های نوار تیپ آبیاری

نصب و راه اندازی آن بدون نیاز به ابزار خاصی دارد.

این محصو بسیار مقرون و به صرفه می باشد.

نوار تیپ را می توانید در انواع زمین های کشاورزی نصب و راه اندازی کنید.

این محصول را پس از هر دوره آبیاری می توانید دوباره استفاده کنید.

نوار تیپ مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل زیست محیطی را دارد.

این نوار تیپ ها کاملا ضد نشت هستند و در سیستم های آبیاری قطره ای به عنوان بخش اصلی در صرفه جویی در مصرف آب بسیار کاربردی می باشد.

استفاده از این نوار ها در سیستم های آبیاری قطره ای اطمینان حاصل می کند که با حداقل مصرف آب در هر هکتار از محصولات میوه و سبزی و یک تن میوه رشد بیشترین بازده حاصل می شود.

سیستم های آبیاری قطره ای با استفاده از این نوار تیپ ها، مرطوب سازی محلی خاک را با تأمین آب آبیاری و محلول های کود منطقه در ریشه گیاه فراهم می کند. همچنین از آنجا که گیاهان بیشترین مصرف رطوبت را لازم دارند. این نوار ها رطوبت لازم را فراهم می کنند.

این نوارهای تیپ آبیاری دارای انعطاف پذیری بسیار بیشتر از لوله ها است درنتیجه حمل و نقل آانی دارد و به همه جا منتقل می شود. همچنین می تواند به آسانی به دور درختان و نهال ها بپیچد.

طول عمر این نوار ها زیاد است و می تواند مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار بگیرد.

دارای مقاومت عالی در برابر شرایط جغرافیایی، اشعه ماورا بنفش و غیره می باشد.

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

مزایای آبیاری قطره ای به وسیله نوار تیپ

 • آبیاری قطره ای یک روش مدرن و بسیار موثر برای آبیاری گیاهان است که در آن به صورت بخشی از آب به قسمت ریشه گیاهان عرضه می شود.
 • در حالی که مصرف آب و منابع انرژی را به حداقل می رساند. مزایای آبیاری قطره ای بسیار عظیم است. می توانید در زیر با بخشی از آن ها آشنا شوید.
 • روش آبیاری قطره ای به وسیله نوار تیپ ضریب استفاده کارآمد از رطوبت بیش از ۹۵٪ را فراهم می کند. در مقابل با آبیاری سطحی که این ضریب حدود ۵٪ است و بارانی که در آن حدود ۶۵٪ است.
 • کودهای محلول همراه با آبیاری بارانی به وسیله نوار تیپ ها مستقیماً به ناحیه ریشه وارد می شوند. درنتیجه جذب سریع و شدیدی از مواد مغذی وجود دارد. این موثرترین روش آبیاری در آب و هوای خشک است.
 • به وسیله این آبیاری ها برگهای گیاهان و سبزیجات موقع پاشیدن خیس نمی شوند. بنابراین احتمال شیوع بیماری های این محصولات کاهش می یابد ، حشره ها و قارچ ها از شاخ و برگ گیاهان پاک نمی شوند.
 • کاهش مصرف آب هنگام استفاده از سیستم های آبیاری قطره ای در مقایسه با سایر روش های آبیاری از ۲۰ به ۸۰ درصد است. چراکه فقط ناحیه ریشه گیاهان از ۴۰ تا ۶۰٪ از کل منطقه مرطوب است.
 • با استفاده از این روش ها تلفات تبخیر کاهش می یابند.
 • هزینه های کار برای آبیاری کاهش می یابد.
 • تأمین آب کم باعث صرفه جویی در انرژی و خطوط لوله می شود.

قیمت هر رول نوار تیپ قطره ای در اصفهان

قیمت هر رول نوار تیپ در اصفهان

برای دریافت قیمت هر رول نوار تیپ آبیاری قطره ای با ضخامت ۲۰۰ و ۱۵۰ میکرون با فواصل آبدهی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متر را میتوانید به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت بدون واسطه و ارسال به تمامی نقاط ایران امکان پذیر میباشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تیپ کشاورزی آرسیس قطران

فروش ویژه نوار تیپ پویا شیراز

فروش ویژه نوار تیپ پویا شیراز با بهترین قیمت از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید