تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دسته‌بندی نشده / لوله های آبیاری قطره ای با بهترین قیمت

لوله های آبیاری قطره ای با بهترین قیمت

لوله های آبیاری قطره ای با بهترین قیمت و ارزان ترین قیمت بازار در تجهیزات کشاورزی آریا نیز موجود می باشد که شما  می توانید به صورت عمده و خرده این محصول را خریداری نمایید.

لوله های آبیاری قطره ای با بهترین قیمت

کاربرد لوله های آبیاری قطره ای

لوله های آبیاری قطره ای در سایز 16 میلیمتری مورد استفاده قرار می گیرد که با بهترین کیفیت از جنس پلی اتیلنی تولید شده است و در دو نوع دریپردار و دریپر سر خود تولید شده است که انتخاب هر کدام بسته به سلیقه شما دارد. این لوله آبیاری به عنوان لوله های لترال در سیستم آبیاری قطره ای نام برده می شوند و  بخاطر اینکه دریپرها باید به این لوله ها وصل شوند این لوله ها دارای جنس نرم و بسیار منعطف هستند.پ

مزایایی لوله آبیاری قطره ای

  • این لوله ها به علت اینکه در برابر نور خورشید هستند دارای مقامت خوبی در برابر UV نور خورشید هستند. متاسفانه بسیاری از کشاورزان به علت قیمت کمتر لوله های غیر استاندارد از این لوله ها استفاده می کنند که در برابر نور خورشید سریع پوسیده و بعد از مدتی پاره می شوند.
  • لوله آبیاری قطره ای سالیان زیادی است که در انواع سیستم های آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد و با مقاومت بالایی که دارد در برابر عوامل زیست محیطی استحکامت زیادی دارد و سالیان زیادی می توانید از این محصول استفاده کنید.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید آبپاش پروت تمام دور

خرید آبپاش پروت تمام دور 2 نازله

خرید آبپاش پروت تمام دور 2 نازله را با ما تجربه کنید. آبپاش پروت تمام …

دیدگاهتان را بنویسید