تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله پلی اتیلن / لوله های پلی اتیلن آبرسانی با قیمت فروش فوق العاده

لوله های پلی اتیلن آبرسانی با قیمت فروش فوق العاده

لوله های پلی اتیلن آبرسانی با قیمت فروش فوق العاده و تخفیف ویژه به صورت عمده و خرده برای همکار و باغداران در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد.

لوله های پلی اتیلن آبرسانی با قیمت فروش فوق العاده

لوله های پلی اتیلن آبرسانی

لوله های پلی اتیلن نقش به سزایی در انتقال آب در شبکه آبرسانی را داراست. این محصول دارای قطر ۱۶ الی ۳۱۵ میلی متر میباشد و در رده فشاری ۴ الی ۲۵ اتمسفر (PE100 , PE 80) تولید شده است. این لوله ها صرف نظر از ضخامت و فشار کاری با توجه به مواد اولیه به سه نوع مختلف تقسیم می شوند. که در زیر به توضیحات آن میپردازیم:

خرید لوله 16 میلیمتر جهت آبیاری قطره ای

انواع لوله پلی اتیلن آبرسانی

  • لوله پلی اتیلن مدل PE 63: این نوع از لوله پلی اتیلن آبرسانی امروز مورد استفاده قرار نمیگیرد و منسوخ شده است. ضخامت و وزن بیشتری نسبت به دو مدل دیگر دارد و هزینه ی تولید آن بسیار بالاست و صرفه اقتصادی ندارد.
  • لوله پلی اتیلن مدل PE 80: با تولید این مدل تولید کنندگان دریافتند که با افزایش دانسیته مواد، می توان فشار بیشتری به محصول وارد کرد و از وزن و ضخامت آن کاست و از نظر قیمت نیز پایین تر از مدل PE 63 بود. پس از مدل PE 63: بسیار بهتر و کارا تر بود.
  • لوله پلی اتیلن مدل PE 100: گرید ۱۰۰ لوله پلی اتیلن آبرسانی از بهترین مواد اولیه ساخته شده که بار کاری بیشتر و وزن و ضخامت کمتر دارد، فشار کاری بیشتری را تحمل می کند.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6 برابر 95000 تومان است.لوله پلی اتیلن 90 میلیمتر …

دیدگاهتان را بنویسید