تجهیزات آبیاری آریا
خانه / اتصالات پلی اتیلن پلی رود / لوله و اتصالات پلی اتیلن مشهد به قیمت کارخانه

لوله و اتصالات پلی اتیلن مشهد به قیمت کارخانه

لوله و اتصالات پلی اتیلن مشهد به قیمت کارخانه و با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا به صورت عمده و خرده موجود می باشد که شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نماید.

قیمت لوله آبیاری کشاورزی 10 میلیمتری

کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن

لوله و اتصالات پلی اتیلن با بهترین کیفیت در انواع و سایز های مختلفی مانند: لوله های پلی اتیلنی، اتصالات پیچی، کمربندها، اتصالات دنده ای، اتصالات پلی اتیلن فشار قوی به صورت جوش لب به لب، اتصالات جوشی پلی اتیلن فاضلابی، اتصالات الکتروفیوژن و دستساز می باشد.
این نو ع لوله و اتصالات بیشترین کاربرد و استفاده را در سیستم های آبیاری کشاورزی و آبرسانی شهری را دارد که برای انتقال آب کاربرد دارد و اتصالات پلی اتیلنی هم برای تغییر سایز، مسیر و قطر لوله ها بیشترین استفاده را به همراه دارد.
این نوع اتصالات و لوله پلی اتیلنی مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و خوردگی را دارد و مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش را دارد و سالیان زیادی می توانید از این نوع محصولات استفاده بکنید.

اتصالات پلی اتیلن جوشی

اتصالات پلی اتیلن جوشی بسیار محکم، بادوام و الاستیک می باشند. از این گذشته، اتصالات پلی اتیلن جوشی در خطوط لوله گاز، در خطوط لوله آب و در سیستم های زهکشی استفاده می شود.
علاوه بر این، تمام خطوط لوله این گروه اتصالات را هم حتی می توان هم در سطح زمین و هم در زیر زمین قرار داد.

اتصال با کیفیت بالا لوله های HDPE تضمین کننده مقاومت و قدرت عبور خطوط لوله گاز، آب و فاضلاب است.
علاوه بر این، روش آسان نصب برای ایسن اتصالات جوشی با جوشکاری امکان ایجاد یک اتصال دائمی را فراهم می کند.
اما برخلاف این مدل ها، اتصالات پلی اتیلن پیچی به شما امکان می دهد علاوه بر نصب ساده، یک واحد جداشونده ایجاد کنید که در هنگام تعمیر، تخریب و نصب مجدد آن ها فراهم شود.
این عناصر با دوام اتصالات جوشی پلی اتیلن، دارای مزیت های مقاوم در برابر خوردگی ، مقاوم در برابر سایش هستند.
آنها می توانند در محیط های تهاجمی و در دماهای مختلف کار کنند.

لازم به ذکر است بدانید این نوع اتصال را اغلب می توان در سیستم های خط لوله انتقال مایعات و گازهای خطرناک برای سلامتی یافت ، جایی که کوچکترین نشتی مجاز نیست و به فشردگی مطلق نیاز است.

لوله و اتصالات پلی اتیلن مشهد به قیمت کارخانه

اتصالات پلی اتیلن پیچی

با استفاده از این نوع اتصالات خط لوله کشی، می توانید به سرعت سیستم را نصب کنید. قطعات را تعویض کنید، خط لوله را اصلاح یا تعمیر کنید. روش اتصال این مدل ها با لوله بسته به نوع لوله و هدف آن انتخاب می شود.
همچنین برای متصل کردن لوله های با قطر کوچک و متوسط ​، نصب شده روی خطوط لوله فشار متوسط ​​و پایین، از پلی اتیلن پیچی استفاده می شود.

اتصالات رزوه ای اتصالات خط لوله قادر به ایجاد مقاومت و فشاری لازم هستند، به شرط استفاده از پیچ و مهره های محکم. این نوع اتصالات از بدنه، سرپیچ، اسپلیت رینگ، بوشینگ و اورینگ تشکیل شده اند.

اتصالات فلنج دار پلی اتیلن

اتصالات خط لوله فلنج گسترده است و برای اهداف مختلف در خطوط لوله استفاده می شود. مزیت اصلی اتصال فلنج توانایی جذب نیروهای محوری و همچنین قابلیت سوار / برچیدن سریع سوپاپ ها است.
برای اطمینان از سفت بودن اتصالات فلنج ، از واشرهای ساخته شده از لاستیک یا مواد دیگر استفاده می شود.

این اتصالات فلنج دار پلی اتیلن مزایای زیادی دارد. اتصال فلنج قابل اعتماد است و قادر به حفظ تنگی حتی در فشارهای عملیاتی بالا است. می توانید تعداد نامحدودی را نصب و یا حتی باز کنید.

لوله و اتصالات پلی اتیلن مشهد

لوله و اتصالات پلی اتیلن مشهد ارائه کننده انواع این محصولات به صورت عمده و خرده به تمامی نقاط ایران از طریق شماره های درج شده در وب سایت می باشد.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت به روز اتصالات جوشی پلی ران

قیمت روز لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال 1400

قیمت روز لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال 1400 را در نرخ های کاملاً …

دیدگاهتان را بنویسید