تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری هیدرو دریپ / نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را به صورت مستقیم خریداری نمایید.

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

کاربرد نوار آبیاری هیدرو دریپ

نوار تیپ آبیاری هیدرو دریپ از جنس پلی اتیل نرم می باشد که به صورت بغل دوخت طراحی شده است. نوار تیپ هیدرو دریپ که در دو نوع فواصل 10 و 20 سانتی متری طراحی شده است یرای زمین های کشاورزی که دارای کشت های ردیفی می باشد. این محصول یکی از پر کاربرد ترین محصول در سیستم آبیاری قطره ای می باشد که مانع کاهش علف های هرز می شود و می توان به صورت بهینه از آب استفاده نمود.

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

مزیت های نوار آبیاری هیدرو دریپ

  1. نوار آبیاری هیدرو دریپ را می توان به صورت هوشمند در زمین های کشاورزی می توان آن را اجرا نمود.
  2. نوار آبیاری به صورت منظم در زمین های کشاورزی راه اندازی می شود و آبیاری یکنواخت و پر بازدهی به زمین های مورد نظرتان  میبخشد.

مشخصات فنی نوار آبیاری هیدرو دریپ

  • قطر داخلی نوار: 16.5 میلیمتر
  • ضخامت نوار: 175 ميکرون
  • طول رول: 1000 متر واقعى
  • وزن رول: 11.5 کیلوکرم
  • فشار کاری: از 4. تا 1.2 و تحمل فشار تا 2 اتمسفر .
  • دبی خروجی برای هر روزنه: در فشار یک اتمسفر 2.7 لیتر بر ساعت و در فشار 1.2 اتمسفر 2.8 لیتر بر ساعت است.

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

معرفی بیشتر نوار آبیاری هیدرو دریپ :

نوار آبیاری هیدرو دریپ، از سری لوازم پراستفاده در سیستم های آبیاری تحت فشار است که به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارد مورد استقبال همگان قرار گرفته است. این محصول دارای ساختار با دیواره نازک است که برای آبیای های قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد.
این نوارهای آبیاری توسط مواد اولیه پلی اتیلن باکیفیت ساخته شده است که به صورت ابعاد چند متری و به گونه خوابیده موجب آبیاری سطح زمین و گیاهان می شود. از طرف دیگر این روش آبیاری با کمترین فشار آب انحام می گیرد که موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود.

محاسن نوار آبیاری هیدرو دریپ :

نوار آبیاری هیدرو دریپ، جایگزین سایر لوله ها و روش های دیگر آبیاری شده است. زیرا موجب کاهش مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری می شود. این محصولات ذرات آب را به صورت بسیار ریز بر روی زمین های کشاورزی پخش می کند که مانع از رواناب شدن آب می شود.
موقعیت نصب و راه اندازی این نوار های آبیاری هیدرو دریپ در همه ی مواقع بالای سطح خاک، زیر سطح و حتی معلق می باشد. این محصول دارای کاربرد های زیادی برای آبیاری گیاهان زراعی اعم از نخود، گندم، حبوبات ، صیفی جات و غیره می باشد.

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

خصوصیات دیگر نوار آبیاری هیدرو دریپ :

نوار آبیاری هیدرو دریپ، نزدیک محصولات زراعی نصب می شود تا میزان آب مورد نیاز را به عمق خاک برای رشد مناسب گیاهان ارسال کند.
این نوار تیپ های آبیاری دارای حجم کم و وزن مناسب است که حمل و جا به جایی و نگهداری را ساده تر می کند. از سوی دیگر با ذخیره سازی آن فضای زیادی را در انبار اشغال نمی کند. به طور کلی این محصولات کاملاً مطابق با استاندارد های زیست محیطی ساخته شده است.

سایر ویژگی های نوار آبیاری هیدرو دریپ :

نوار آبیاری هیدرو دریپ، در برابر اشعه نور ماوراء بنفش، فشارهای فیزیکی و زنگ زدگی و غیره مقاومت بالایی دارد. این محصول در مقابل دمای محیط ۷۰- درجه سانتیگراد الی ۷۰+ درجه سانتیگراد دوام بالایی دارد.

نوار آبیاری هیدرو دریپ با قیمت ارزان

نوار آبیاری هیدرو دریپ

نمایندگی های آنلاین فروش تجهیزات کشاورزی آریا در سراسر کشور عرضه کننده عمده و تکی نوار آبیاری هیدرو دریپ در ارزان ترین قیمت ها است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری و غیر حضوری این محصولات هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید