تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار تیپ / پخش عمده نوار تیپ نیشابور

پخش عمده نوار تیپ نیشابور

نوار تیپ نیشابور دارای جنس بدنه مقاوم می باشد. این نوارها در اندازه و قطرهای مختلف طراحی شده است که انواع آبیاری های مختلف را برای زمین های مختلف زراعی تسهیل می کند.

پخش عمده نوار تیپ کرمان

مزایای نوار تیپ نیشابور

  • هدف از سیستم های آبیاری در نوار تیپ نیشابور، کاهش هدر رفت آب و کارایی بالا از طریق تأمین مطلوب سطح آب و مواد مغذی به طور مستقیم به منطقه ریشه محصولات می باشد.
  • این نوار ها با چگالی بالا از ماده ای سفت و سخت تشکیل شده است که مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه، فشار، سایش و تغییرات دما از خود نشان می دهد.
    ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است و فاصله بین قطره چکان ها در نوار آبیاری مختلف است .
  • از تیپ های ضخیم تر معمولا برای آبیاری زیر سطحی گیاهان مختلف استفاده می شود.
  • نوار تیپ ها انواع مختلفی دارند بنابراین قیمت آنها براساس مشخصات فنی (ضخامت – اندازه ) وکیفیت تولید ارائه می شود.
  • نوار تیپ را می توان به وسیله اتصالات متنوعی به شبکه آبیاری وصل کرد از جمله این روشها، اتصالات تیپ به لوله 16 – اتصالات تیپ به لی فلت- اتصالات تیپ به تیپ می باشد. برای نصب واتصال نوار تیپ هیچ واشر یا ماده شیمیایی لازم نیست. این موضوع باعث اتصال آسان وسریع در نصب وراه اندازی می شود.
  • نوارهای آبیاری برای روش های مختلف (سطحی و زیرسطحی) و گیاهان مختلف، با تنوع بسیار زیادی از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها یا درزها تولید می شوند. اما پرمصرف ترین نوع آنها نوار آبیاری با ضخامت ۱75 و 200میکرون با فواصل آبدهی ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متر می باشد.
  • اما نوار تیپ درزدار، قطره‌چکان ندارد و به جای آن مسیری زیگزاگ شکل (زیپ مانند) در کنار آن وجود دارد که باعث شکستن فشار آب شده تا قطرات از طریق درزها خارج و به پای گیاه برسند که اصطلاحاً به درز از بغل معروف است.

کاربرد های دیگر نوار تیپ نیشابور

این نوارهای آبیاری تیپ نیشابور با مجهز بودن به فاصله های‌ گوناگون ( ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سانتی متری ) برای کاربردهای متعدد بیشتر در باغات میوه، باغ های زیتون و محصولات زراعی، چمن ها و پارک ها و غیره استفاده می شود. از آنجا که سطح خاک و قسمتهای سبز گیاه خشک است، این نوارهای آبیاری از ایجاد سم و قارچ ها و محصولاتی که به طور معمول می توانند در اثر آبیاری زیاد ایجاد شوند، جلوگیری می شود.

پخش عمده نوار تیپ نیشابور

پخش عمده نوار تیپ نیشابور با پایین ترین قیمت انجام می شود که جهت سفارشات بیشتر با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت نوار تیپ کشاورزی آرسیس قطران

فروش ویژه نوار تیپ پویا شیراز

فروش ویژه نوار تیپ پویا شیراز با بهترین قیمت از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی …

دیدگاهتان را بنویسید