تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. لوله پلی اتیلن با توجه به استاندارد های کشوری و جهانی، دارای گرید A  تولید می شود می توان در لوله کشی ها مورد استفاده قرار داد.

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

لوله آبیاری چه کاربردی دارد؟

لوله های پلی اتیلن تولید شده با نام های اختصاری PE در بازار شناخته شده است. در حال حاضر در ایران مواد اولیه پلی ایتلن با گرید  PE 80  و  PE 100 تولید می شود و در جهان لوله پلی ایتلن با مواداولیه با گرید  PE 120  نیز شروع شده است. لوله آبیاری در انتقال فاضلاب های شهری و منازل، آبیاری گیاهان، آبیاری باغات و باغچه ها، استفاده در آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی، انتقال آب شرب شهری، انتقال گاز و.. مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

مزایایی لوله آبیاری قطره ای

  • لوله و اتصالات پلی اتیلن در برابر تعداد بیشماری از مواد شیمیائی مقاوم هستند و دچار خوردگی نخواهند شد لذا در پروژه هائی که لوله و اتصالات فلزی یا بتنی امکان ادامه حیات ندارد لوله و اتصالات پلی اتیلن مقاومتی عالی از خود نشان می دهند.
  •  لوله و اتصالات پلی اتیلن در صورت اجرای صحیح و جوشکاری استاندارد نشتی نخواهند داشت و مقاومتی برابر با لوله اصلی را دارا خواهند بود.
  • با توجه به انعطاف پذیری فوق العاده لوله و اتصالات پلی اتیلن، این لوله ها می توانند در برابر حرکات زمین و زلزله مقاوم باشد و تنش های خمشی و کششی را براحتی تحمل نمایند. این خاصیت هزینه تعمیرات و یا بازسازی خطوط انتقال را بسیار کاهش می دهد.
  • هزینه ترانشه و بستر سازی شبکه لوله و اتصالات پلی اتیلن بسیار پائین تر از مشابه فلزی و یا بتنی آن می باشدو حتی در بعضی از پروژه ها نیازی به بستر سازی ندارد.
  • عمر لوله و اتصالات پلی اتیلن با کاربردهای مختلف طولانی و بیشتر از ۵۰ سال است.
  • با توجه به اینکه مواد اولیه لوله و اتصالات پلی اتیلن در برابر حملات بیولوژیکی مقاوم هستند می تواند برای انتقال آب شرب شهری مورد استفاده قرار گیرد و نیازی به فرآوری لوله برای انتقال آب شرب ندارد که این خاصیت می تواند هزینه های اجرا را تا ۵۰% کاهش دهد.
  • وزن سبک لوله و اتصالات پلی اتیلن حمل و نقل این تجهیزات را ساده تر از نمونه های فلزی و بتنی می نماید و باعث کاهش هزینه های اجرا و سرعت بالاتر انتقال از محل تولید تا اجرا می شود.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت هر متر لوله آبیاری قطره ای در بازار

قیمت هر متر لوله آبیاری قطره ای در بازار

قیمت هر متر لوله آبیاری قطره ای در بازار دارای نرخ بالا است اما در …

دیدگاهتان را بنویسید