تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دسته‌بندی نشده / لیست قیمت مینی فیلتر دیسکی 2 اینچ

لیست قیمت مینی فیلتر دیسکی 2 اینچ

لیست قیمت مینی فیلتر دیسکی 2 اینچ با بهترین کیفیت به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. فیلترهای دیسکی 2 اینچ فیلتر های کوچک 130 میکرون جهت تصفیه آب کشاورزی، تانک های فولادی که از سیسلیس پر میشوند و به منظور فیلتر کردن و تصفیه شدن آب استفاده میشوند. سیستم های فیلتراسیون جهت تصفیه ناخالصی ها از مایعات به کار رفته و از جنس بدنه پلی آمید است.

لیست قیمت مینی فیلتر دیسکی 2 اینچ

به دلیل نوسانات قیمت دلار برای دریافت لیست قیمت مینی فیلتر دیسکی 2 اینچ با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کاربرد مینی فیلتر دیسکی

مینی فیلتر اصطلاحا به فیلتر های دیسکی با توری با ارتفاع کم گفته می شود. ظرفیت مینی فیلترهای دیسکی کمتر از دیسک های معمولی می باشد که برای پروژه های با طرح های کوچک مانند باغ ها کاربرد دارند.مینی فیلتر دیسکی محصولی کارآمد در حذف ذرات معلق موجود در آب برای سیستم های آبیاری کوچک است.
بدنه فیلترهای دیسکی مینی و همچنین فیلترهای توری مینی از جنس مواد پلیمری بوده و کمتر با بدنه فلزی تولید می گردند حداکثر ظرفیت عبور آب در فیلترهای 2 اینچ مینی یا کوچک معمولا 5 تا 6 لیتر در ثانیه می باشد. بنابر این به عنوان مثال در یک طرح با آبدهی 6 لیتر در ثانیه باید با در نظر گرفتن ضریب اطمینان حداقل از دو فیلتر مینی که به طور موازی به یکدیگر بسته شده اند و یا یک فیلتر دیسکی متوسط (دارای ظرفیت حداکثر 8 لیتر در ثانیه) استفاده گردد.

لیست قیمت مینی فیلتر دیسکی 2 اینچ

تفاوت فیلتر دیسکی و توری

اگر بخواهیم فیلتر دیسکی و توری را با هم مقایسه کنیم بایستی بین فیلتر توری و دیسکی با توجه به اینکه منفذهای عبور آب در فیلتر دیسکی به مراتب طولانی تر از سوراخ های فیلتر توری می باشد به همین علت فیلترهای دیسکی موانع مناسبی جهت عبور مواد آلی موجود در آب مانند جلبک ها که دارای شکلی باریک و دراز هستند می شود.

این در صورتی است که فیلتر توری به تنهایی قادر به جلوگیری از عبور مواد آلی موجود در آب نمی باشد و باید در کنار فیلتر شن مورد استفاده قرار گیرد. بنابر این به نظر می رسد که استفاده از نوع دیسکی این نوع فیلترها در طرح های کوچک می تواند بسیار موثر تر باشد.

مزایایی مینی فیلتر دیسکی

  • افزایش سطح فیلتراسیون تا ۳ برابر و شستشوی سریع و عملکرد مفید در زمان شستشو معکوس در فیلتر دیسکی AYTOK است.
  • دیسک ها به گونه ای طراحی شده اند که در یک سطح دارای شیارهای متحدالمرکز و در سطح دیگر دارای شیارهای سینوسی شکل می باشد.
  • فیلتر آیتوک مجهز به توربولاتور در قسمت ورودی آب می باشند.
  • فیلترهای دیسکی به نسبت با فیلترهای شن نیاز به آب کمتری دارند.
  • جنس بدنه­ ی فیلتر آیتوک پلی آمیدی فیلترهای دیسکی مناسب برای مناطق مرطوب جنوبی و شمالی کشور می باشد.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید آبپاش پروت تمام دور

خرید آبپاش پروت تمام دور 2 نازله

خرید آبپاش پروت تمام دور 2 نازله را با ما تجربه کنید. آبپاش پروت تمام …

دیدگاهتان را بنویسید