تجهیزات آبیاری آریا
خانه / تایمر آبیاری / قیمت تایمر آبیاری خانگی با تخفیف ویژه

قیمت تایمر آبیاری خانگی با تخفیف ویژه

قیمت تایمر آبیاری خانگی با تخفیف ویژه و بهترین کیفیت در برند های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا در اختیار شما عزیزان قرار دارد. تایمر آبیاری ابزاری هوشمند برای کنترل نیاز آبی گیاه می باشد که در طول سال های اخیر بسیاری از کارشناسان آن را برای بسیاری از منازل و مزارع بزرگ پیشنهاد می کنند.

قیمت تایمر آبیاری خانگی با تخفیف ویژه

تایمر آبیاری خانگی چه کاربردی دارد؟

زندگی گیاهان نیز مانند انسان نیاز به رسیدگی دارد و آب حیاتی ترین ماده ایست که این موجودات زنده به آن نیاز دارند. اهمیت این موضوع وقتی بیشتر می شود که خشکسالی در منطقه ای وجود داشته باشد و لذا امروزه تایمر آبیاری وسیله ای برای افزایش راندمان آبیاری گیاهان خواهد بود.
تایمر ها در مدل های مختلفی در بازار عرضه می شوند و بنابراین هر کدام می توانند تاثیر زیادی روی روند آبیاری گیاهان بگذارند.

قیمت تایمر آبیاری خانگی با تخفیف ویژه

انواع تایمر آبیاری خانگی

  • تایمر آبیاری اوربیت
  • تایمر آبیاری بهکو
  • تایمر آبیاری آکوا

ویژگی های تایمر آبیاری خانگی

  • مهم ترین شاخصه و ویژگی یک تایمر خوب، تعیین زمان آبیاری است. در تایمر آبیاری خانگی این امر به صورت دستی و به صورت دوره ای انجام می شود.
  • در واقع می توان با یک تایمر آب مدت زمان آبیاری را در هر دوره نیز تعیین کرد که در هر تایمر این زمان متفاوت است. این مدت بر اساس نوع تایمر می تواند بین 1 دقیقه تا 4 ساعت تنظیم شود و از این رو هر فرد به صورت دستی این تنظیمات را اعمال می کند.
  •  همچنین میزان آب خروجی نیز بر اساس برنامه ی کاربردی که روی این دستگاه اجرا می شود تعیین می شود.
  • همچنین تایمر آبیاری معمولا ضد آب ساخته می شود و لذا فضای باز برای نصب آن مشکلی ایجاد نمی کند. حال برخی برای افزایش دوام و حفاظت از این دستگاه آن را بر روی ورودی فضای داخل استفاده می کنند.
  • صفحات تایمر های جدید به صورت لمسی تولید می شود که معمولا می بایست با یک تنظیم ساده آبیاری را انجام داد.
  • تایمر های آبیاری معمولا چندین منطقه را کنترل می کنند و از این رو می توان کنترل چند منطقه را به صورت جداگانه فراهم نمود.
  • با نصب صحیح یک تایمر آبیاری اعتماد به آبیاری صحیح و دوری گیاه از تنش به سادگی انجام خواهد شد.

قیمت تایمر آبیاری خانگی

فروشگاه اینترنتی آبیاریو با کادری مجرب انواع تایمر را با بهترین کیفیت و تخفیف ویژه در اختیار فروشندگان قرار میدهد. میتوانید برای ثبت سفارشات خود از طریق شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

فروش پمپ های آب خانگی با قیمت ارزان

فروش پمپ های آب خانگی با قیمت ارزان

فروش پمپ های آب خانگی

دیدگاهتان را بنویسید