تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / فروش لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای کیفیت بالا

فروش لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای کیفیت بالا

فروش لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای کیفیت بالا به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا در خدمت شما قرار دارد. سایز این لوله ها در حدود 16 میلی متر بوده و کلاس باری آنها 4 اتمسفر می باشد. این لوله ها دارای انشعابات مختلف بوده و با استاندارد های pe80 و pe100  تولید میشوند.

فروش لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای کیفیت بالا

لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای

لوله های پلی اتیلن که بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد. این لوله ها در کلاف های 400 تا 500 متری تولید شده و در وزن 5/10 تا 21 کیلوگرمی موجود می باشند.

کارخانه تولید لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت

ویژگی های لوله پلی اتیلن آبیاری

  •  این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  • این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
  • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد.
  • به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.

فروش لوله های آبیاری قطره ای

فروش عمده و خرده لوله آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت در سایز های متفاوت موجود میباشد. عوامل متعددی در قیمت گذاری لوله های پلی اتیلن آبیاری قطره ای دخیل می باشند. از این عوامل میتوان به کیفیت متریال، درجه یک و یا دو بودن لوله، برند و کشور سازنده، متراژ و ضخامت، بار قابل تحمل، سایز، تعداد انشعابات و نشان استاندارد میتوان اشاره کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6 برابر 95000 تومان است.لوله پلی اتیلن 90 میلیمتر …

دیدگاهتان را بنویسید