تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی باکیفیت به صورت ارزان و عمده توسط فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا اعلام می گردد. این محصولات دارای ضخامت بیشتری نسبت به لوله های معمولی است و کاربرد های فراوانی را در هر زمینه انتقال آب دارد.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی

معرفی لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی

لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی با چگالی بالا ساخته شده است که آن را به یک لوله سخت، سفت و درعین حال سبک با سطح داخلی و خارجی صاف تبدیل کرده است.
همچنین جابجایی این لوله ها به حداقل تجهیزات سنگین نیاز دارد و به راحتی در همه شرایط بد، از روی یخ یا مناطق مرطوب و باتلاقی به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد
لوله های پلی اتیلن فشار قوی دسته ای از لوله های تولیدی می باشند که به سبب کاربرد های ویژه و مزیت های فراوان مورد استفاده بوده و بازار فروش رونق یافته ای دارند. از کاربرد های ویژه ی لوله های پلی اتیلن فشار قوی می توان به انتقال فاضلاب های شهری و روستائی، انتقال گاز های طبیعی، انتقال فاضلاب های صنعتی، در آبیاری تحت فشار چون آبیاری قطره ای و بارانی، سیستم های آبیاری متحرک، شبکه های زهکشی، سیستم های مایعات استفاده میشود. این لوله ها در سایز ها و ضخامت های مختلف تولید شده و تا فشار 32 اتمسفر و حتی بالاتر را به راحتی میتوانند تحمل نمایند.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی

مزایای لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی

  • لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی، در برابر آب نمک و مواد شیمیایی که احتمالاً در فاضلاب ها وجود دارند، مقاوم است.
  • همچنین مقاومت بهتری نسبت به بیشتر مواد لوله در برابر اسیدهای خورنده، بازها و نمک ها ایجاد می کند.
  • این لوله ها برای مقاومت در برابر ضربه و تاسیسات هوای سرد یا خیلی گرم طراحی شده است.
  • دارای کاربرد انتقال خط آب و فاضلاب های شهری یا صنعتی و غیره است.
  • این لوله ها دارای مزیت های قابل توجهی بوده و به همین سبب جزو محبوب ترین لوله ها در صنایع مختلف واقع شده اند و جانشین بسیار مناسبی برای انواع لوله های فلزی و غیر فلزی بوده اند.
  • لوله های پلی اتیلن فشار قوی دسته ای از لوله های تولیدی می باشند که به سبب کاربرد های ویژه و مزیت های فراوان مورد استفاده بوده و بازار فروش رونق یافته ای دارند.
  • از کاربرد های ویژه ی لوله های پلی اتیلن فشار قوی می توان به انتقال فاضلاب های شهری و روستائی، انتقال گاز های طبیعی، انتقال فاضلاب های صنعتی، در آبیاری تحت فشار چون آبیاری قطره ای و بارانی، سیستم های آبیاری متحرک، شبکه های زهکشی، سیستم های مایعات استفاده میشود.
  • این لوله ها در سایز ها و ضخامت های مختلف تولید شده و تا فشار 32 اتمسفر و حتی بالاتر را به راحتی میتوانند تحمل نمایند. بسته به کاربرد این لوله ها در متراژها و قطر های داخلی و خارجی متفاوت تولید شده و در بازار عرضه میشوند.
  • این لوله ها دارای مزیت های قابل توجهی بوده و به همین سبب جزو محبوب ترین لوله ها در صنایع مختلف واقع شده اند و جانشین بسیار مناسبی برای انواع لوله های فلزی و غیر فلزی بوده اند. وزن سبک، قابلیت حمل و نصب آسان، تحمل حرارت های بالا تا مثبت 80 درجه سانتی گراد، مقاومت در برابر برودت تا منفی 70 درجه سانتی گراد، مقاوم در برابر رانش زمین و زلزله، مقاومت بالای مکانیکی در برابر فشار های داخلی و خارجی، مقاومت شیمیایی در برابر پوسیدگی و مواد خورنده چون اسید ها و بازها، عدم نشت دهی و امکان اتصال لوله ها توسط اتصالات ایمن و با دوام، دوام عمر بالا از مزیت های مهم این لوله ها می باشد
  • وزن سبک، قابلیت حمل و نصب آسان تحمل حرارت های بالا تا مثبت 80 درجه سانتی گراد، مقاومت در برابر برودت تا منفی 70 درجه سانتی گراد، مقاوم در برابر رانش زمین و زلزله مقاومت بالای مکانیکی در برابر فشار های داخلی و خارجی مقاومت شیمیایی در برابر پوسیدگی و مواد خورنده چون اسید ها و بازها عدم نشت دهی و امکان اتصال لوله ها توسط اتصالات ایمن و با دوام، دوام عمر بالا از مزیت های مهم این لوله ها می باشد.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری

لوله پلی اتیلن آبیاری فشار قوی طرفداران زیادی به خود جذب کرده است چراکه بسیار مستحکم است. شما می توانید این محصولات را با قیمت ارزان عمده از طریق وب سایت ما خریداری کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6 برابر 95000 تومان است.لوله پلی اتیلن 90 میلیمتر …

دیدگاهتان را بنویسید