تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400‌ را در نرخ کاملاً ارزان و مناسب تنها از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.
این لوله ها از درجه یک ترین مواد اولیه استاندارد تشکیل شده اند که دارای دوام و ماندگاری بالایی در مقابل عوامل مختلف می باشند.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400

شرح لوله پلی اتیلن آبیاری

لوله پلی اتیلن آبیاری از جمله پر استفاده ترین لوله ها به دلیل وزن سبک، ابعاد مناسب و قابلیت انعطاف پذیری بیشتر نسبت به دیگر مدل ها می باشد.
کشاورزان و یا باغبانان می توانند از این لوله ها در آبیاری های قطره ای یا تحت فشار مورد استفاده قرار دهند و از مقاومت طولانی مدت آنها بهره مند شوند.
همچنین دارای نصب و راه اندازی با هزینه پایین می باشند و در برابر عوامل شیمیایی و نور شدید خورشید مقاومت خود را از دست نمی دهد.

انواع مختلف لوله پلی اتیلن آبیاری

لوله پلی اتیلن آبیاری دارای تنوع مختلف و زیادی در ابعاد و اندازه می باشد که مدل های تحت فشار از سایز ۱۶ میلی متر تا ۲۰۰۰ میلی متر موجود می باشد.
همچنین لوله هایی که برای آبیاری قطره ای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند دارای اندازه های متفاوت ۱۶ میلی متر الی ۳۲ میلی متر هستند.

پلی اتیلن 100 قوی ترین و مقاوم در برابر فشار بالا مواد لوله PE است که امروزه شناخته شده است. در مقایسه با لوله های PE 40 و PE 80 در همان فشار و قطر عملیاتی، ضخامت دیواره قبلی و در نتیجه قطر داخلی بزرگتر است. بنابراین ، می توان از یک لوله کوچکتر برای همان دبی استفاده کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400

معرفی بیشتر لوله پلی اتیلن آبیاری

پیشرفت در فناوری منجر به پیشرفت های چشمگیری در تولید مواد اولیه مورد نیاز برای تولید لوله های آبرسانی شده است.
لوله های مرغوب پلی اتیلن با چگالی کم کلاس PE 32 که در دهه 1950 تولید شد برای اولین بار در خطوط آب آشامیدنی استفاده شد. بعداً ماده اولیه PE 63 ساخته شد و استفاده از آن با موفقیت در سیستمهایی که به فشار زیاد در سیستم های آبیاری نیازی ندارند اعمال شد.
با این حال ، PE 63 در خطوطی که به دلیل مشخصات فنی مواد به فشار تا 4 بار نیاز دارند استفاده شده است.
تحولات در مواد اولیه ادامه یافت و ماده اولیه PE 80 به عنوان نسل دوم مورد استفاده قرار گرفت. بنابراین ، از ماده اولیه PE 80 با عملکرد بالا در شبکه های آب آشامیدنی و آبرسانی زمین های کشاورزی و زراعی استفاده می شود.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400

ویژگی لوله پلی اتیلن آبیاری

با افزایش چگالی مواد PE ، در لوله پلی اتیلن آبیاری مقادیر مقاومت مکانیکی نیز افزایش می یابد.
وقتی لوله ای با فشار کار یکسان از مواد اولیه مختلف تولید می شود ، کاهش ضخامت دیواره در شکل زیر مشاهده می شود. اغلب این این لوله ها با قطر خارجی 110 میلی متر و فشار کاری 10 بار از مواد اولیه PE 32 ، PE 63 ، PE 80 و PE 100 می تولید شود.
همچنین دارای ضخامت و وزن دیواره های مختلفی هستند. لوله های پلی اتیلن PE 100 دارای انعطاف پذیری بالایی هستند. به این ترتیب آنها راحتی را در مونتاژ و نصب را فراهم می کنند.
لوله های PE 100 تحت تأثیر حرکات زیرزمینی قرار ندارند و هیچ خاصیت شکستگی ندارند. لوله های PE 100 دارای مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر گسترش ترک هستند. از آنجا که زبری سطح داخلی لوله های PE 100 کم است.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری در سال 1400

مزایای پلی اتیلن آبیاری

لوله های پلی اتیلن آبیاری تحت تأثیر مواد مضر موجود در ساختار خاک که اثر خورنده دارند، قرار نمی گیرند.
لوله های پلی اتیلن آبیاری در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند. لوله های پلی اتیلن آبیاری بو و طعم آب را تغییر نمی دهند. بنابراین برای سلامتی مناسب است.

قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری

جهت دریافت قیمت های ارزان لوله پلی اتیلن آبیاری هم اکنون با کارشناسان بخش فروش ما از طریق شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6

قیمت لوله 90 پلی اتیلن اتمسفر 6 برابر 95000 تومان است.لوله پلی اتیلن 90 میلیمتر …

دیدگاهتان را بنویسید