تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / لوله آبیاری دریپردار قطره ای به قیمت کارخانه

لوله آبیاری دریپردار قطره ای به قیمت کارخانه

لوله آبیاری دریپردار قطره ای به قیمت کارخانه به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. لوله دریپردار به دلیل آبدهی در نقطه ای متمرکز باعث میشود علفهای هرز اطراف محصولات رشد نکنند و در استفاده سموم و کودها بسیار موثرتر و خواهد بود، هدر رفت آب در این نوع روش آبدهی تقریبا صفر می باشد.

لوله آبیاری دریپردار قطره ای به قیمت کارخانه

لوله دریپردار چه کاربردی دارد؟

لوله دریپردار یکی از محصولات در جهت مصرف هر چه بهتر آب در کشاورزی است. محدودیت منابع آب از نظر کمی و کیفی ایجاب می نماید که برنامه ریزی خاصی تحت عنوان استفاده بهینه از واحد آب مصرفی انجـام پـذیرد کـه این برنامه ریزی می تواند در قالب دور مناسب آبیـاری مخصوصـاً آبیـاری قطره ای و بارانی باشد. مصرف این لوله ها در حیات گیاهان نسبت به انتخاب بهترین و با کیفیت ترین نمونه تولید داخل اقدام نموده با بهترین کیفیت و مقدار آبدهی ۲و۴ لیتر کالای مطمئنی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

لوله آبیاری دریپردار قطره ای به قیمت کارخانه

ویژگی های لوله دریپر دار آبیاری

  •  مناسب جهت آبیاری زمینهای ناهموار
  • میزان هدر رفت آب در این روش تقریبا صفر میباشد
  •  جلوگیری از رویش علفهای هرز در اطراف محصولات کشاورزی
  •  آبیاری بهینه درختان حساس مانند پسته و گردو انواع زراعت باغها وتاکستان ها استفاده در کشت های ردیفی – چغندر قند – سیب زمینی- گندم- ذرت
  •  بکارگیری لوله های دریپردار در مقایسه با سایر روشهای معمول (از قبیل انواع تیپها، قطره چکانهای ساده، انواع قطره چکانهای روی خطی و……) هم از جنبه اقتصادی و هم طول عمر بالاتر سیستم بسیار با صرفه تر خواهد بود .
  •  این قطر چکان دارای برامدگی در داخل میباشد که باعث شده آب را از قسمت پر فشار لوله بگیرد  و به بیرون  هدایت کند و همین ویژیگی از رسوب گیری در  خروجی آب جلوگیری میکند ، تولید این قطعه با مواد دست اول و مواد مقاوم در برابر اشعه فرابنفش خورشید و خوردگی در برابر کودهای شیمیایی انجام میشود.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله آبرسانی پلی اتیلن در بازار

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری

قیمت به روز لوله پلی اتیلن آبیاری را در نرخ ارزان از طریق فروشگاه آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید