تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دسته‌بندی نشده / لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه با بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا موجود میباشد. تولید این قطعه با مواد درجه یک و مواد مقاوم در برابر اشعه فرابنفش خورشید و خوردگی در مقابل کودهای شیمیایی انجام میشود، فواصلی را که برای این قطره چکانها در نظر گرفته شده از ۲۰ سانتی متر آغاز می شود و وابسته به درخواست مشتری تا هر سایزی قابلیت تولید دارد.

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

کاربرد لوله دریپر دار

لوله دریپردار یکی از محصولات مهم برای مصرف هر چه بهتر آب در کشاورزی است. محدود شدن منابع آب از نظر کمی و کیفی موجب شده است که برنامه ریزی خاصی برای استفاده بهینه از واحد آب مصرفی انجـام پـذیرد کـهیی از این روش ها دور مناسب آبیـاری مخصوصـاً آبیـاری قطره ای و بارانی می باشد.
قطره چکان مورد استفاده در این لوله ها با برآمدگی در داخل سبب شده آب را از قسمت پر فشار لوله گرفته و به بیرون هدایت کند. این خصوصیت در لوله دریپرها از رسوب گرفتن در خروجی آب پیشگیری میکند.

لوله آبیاری دریپردار به قیمت کارخانه

مزایایی لوله دریپر دار

  1.  لوله دریپردار به علت آبدهی در نقطه ای متمرکز سبب می شود از رشد علف های هرز در اطراف محصولات جلوگیری شود و استفاده از سموم و کودها بیشتر از قبل تاثیرگذار تر شود. همچنین در این روش میزان هدر رفتن آب حدوداً برابر با صفر می باشد.
  2. لازم است مطلع شوید که بکارگیری لوله های دریپردار نسبت به روشهای معمول دیگر (مانند انواع تیپها، قطره چکانهای ساده، انواع قطره چکانهای روی خطی و……) هم از نظر اقتصادی و هم طول عمر بالای ده سال، سیستم های بسیار با صرفه تری هستند.
  3. نصب آسان و سریع این نوع لوله ها از مزایای دیگر آن می باشد.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید آبپاش پروت تمام دور

خرید آبپاش پروت تمام دور 2 نازله

خرید آبپاش پروت تمام دور 2 نازله را با ما تجربه کنید. آبپاش پروت تمام …

دیدگاهتان را بنویسید